Szukaj

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

mod_vvisit_counterDzisiaj46
mod_vvisit_counterWczoraj162
mod_vvisit_counterTen Tydzień208
mod_vvisit_counterPoprzedni Tydzień4846
mod_vvisit_counterTen Miesiąc208
mod_vvisit_counterPoprzedni Miesiąc8649
mod_vvisit_counterWszystkie Dni1040164
We have: 3 guests, 1 bots online
Twoje IP: 34.204.176.125
Dziś jest: Cze 02, 2020
Visitor live tracking counter, stats and anti-spam
 

PLAN STUDIÓW MAGISTERSKICH ROK II

 

SPECJALOŚĆ: PEDAGOGIKA SPECJALNA

 

 

 

Studia II stopnia : niestacjonarne                                                             Rok akademicki : 2019 - 2020

1. TERMIN : 29 - 01. 03. 2020 r.                                                                              Semestr : letni ( IV )

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 

Wykład :

System opieki i rewalidacji  osób dorosłych niepełnosprawnych 

dr Grażyna Durka  

Wykład :

Oligofrenopsychologia

dr Marcin Welenc 

 

Ćwiczenia:

Metodyka  edukacji i rewalidacji dzieci

 i młodzieży z  niepełnosprawnością  ruchową  

mgr Joanna Jakusz

Wykład:

Pedagogika rodziny  

dr Małgorzata Karwowska 

 

Wykład :

Oligofrenopsychologia

dr Marcin Welenc 

Wykład:

Pedagogika rodziny  

dr Małgorzata Karwowska 

 

 

 

 

2. TERMIN : 14 - 15. 03. 2020 r.                                                                              

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 

Wykład :

System opieki i rewalidacji  osób dorosłych niepełnosprawnych 

dr Grażyna Durka  

Ćwiczenia:

Warsztaty terapeutyczne : terapia zajęciowa

mgr Joanna Jakusz

 

Ćwiczenia :

Warsztaty terapeutyczne : terapia behawioralna

mgr Iwona Stolc 

Ćwiczenia:

Metodyka  edukacji i rewalidacji dzieci

 i młodzieży z  niepełnosprawnościami  sprzężonymi   

mgr  Waldemar Wikariusz

 

Ćwiczenia:

Seminarium magisterskie

prof. Juliusz Jundziłł   

Ćwiczenia:

Indywidualne programy edukacyjno-rewalidacyjne dla uczniów niepełnosprawnych 

mgr  Waldemar Wikariusz

 

 

 

 

3. TERMIN : 28 - 29. 03. 2020 r.                                                                              

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 11.45 - 14.15

Niedziela : 8.15 - 17.00

 

 

Ćwiczenia:

Warsztaty terapeutyczne : terapia zajęciowa

mgr Joanna Jakusz

od godz. 8.15 -9.00

 

Ćwiczenia:

Metodyka  edukacji i rewalidacji dzieci

 i młodzieży z  niepełnosprawnością  ruchową 

mgr Joanna Jakusz

 

Ćwiczenia:

Metodyka  edukacji i rewalidacji dzieci

 i młodzieży z  niepełnosprawnością  ruchową  

mgr Joanna Jakusz

Wykład :

Patologie społeczne

dr Wojciech Piestrzyński 

 

 

Ćwiczenia:

Seminarium magisterskie

prof. Juliusz Jundziłł   

 

 

 

 

4. TERMIN : 18 - 19. 04. 2020 r.                                                                              

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 

Ćwiczenia:

Metodyka  edukacji i rewalidacji dzieci

 i młodzieży z  niepełnosprawnościami  sprzężonymi  

mgr  Waldemar Wikariusz

Wykład :

Oligofrenopsychologia

dr Marcin Welenc

 

Ćwiczenia:

Indywidualne programy edukacyjno-rewalidacyjne dla uczniów niepełnosprawnych 

mgr  Waldemar Wikariusz

Ćwiczenia:

Metodyka  edukacji i rewalidacji dzieci

 i młodzieży z  niepełnosprawnościami  sprzężonymi   

mgr  Waldemar Wikariusz

 

Ćwiczenia :

Warsztaty terapeutyczne : terapia behawioralna

mgr Iwona Stolc

Ćwiczenia:

Indywidualne programy edukacyjno-rewalidacyjne dla uczniów niepełnosprawnych 

mgr  Waldemar Wikariusz

 

 

 

 

5. TERMIN : 09 - 10. 05. 2020 r.                                                                              

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 11.45 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 

 

Ćwiczenia:

Metodyka  edukacji i rewalidacji dzieci

 i młodzieży z  niepełnosprawnościami  sprzężonymi   

mgr  Waldemar Wikariusz

 

Ćwiczenia:

Metodyka  edukacji i rewalidacji dzieci

 i młodzieży z  niepełnosprawnością  ruchową  

mgr Joanna Jakusz

Wykład :

Patologie społeczne

dr Wojciech Piestrzyński 

 

Ćwiczenia:

Seminarium magisterskie

prof. Juliusz Jundziłł

Wykład:

Pedagogika rodziny  

dr Małgorzata Karwowska 

 

 

 

 

6. TERMIN : 23 - 24. 05. 2020 r.                                                                              

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 

Ćwiczenia:

Warsztaty terapeutyczne : terapia zajęciowa

mgr Joanna Jakusz

 Ćwiczenia:

Indywidualne programy edukacyjno-rewalidacyjne dla uczniów niepełnosprawnych 

mgr  Waldemar Wikariusz

 

Wykład :

System opieki i rewalidacji  osób dorosłych niepełnosprawnych 

dr Grażyna Durka  

Wykład :

Patologie społeczne

dr Wojciech Piestrzyński 

 

Ćwiczenia:

Seminarium magisterskie

prof. Juliusz Jundziłł   

Ćwiczenia :

Warsztaty terapeutyczne : terapia behawioralna

mgr Iwona Stolc 

 

 

 

 

7. TERMIN : 13 - 14. 06. 2020 r.                                                                              

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 

Wykład :

Patologie społeczne

dr Wojciech Piestrzyński

Wykład :

System opieki i rewalidacji  osób dorosłych niepełnosprawnych 

dr Grażyna Durka  

 

Wykład :

Oligofrenopsychologia

dr Marcin Welenc

Wykład:

Pedagogika rodziny  

dr Małgorzata Karwowska 

 

Ćwiczenia :

Warsztaty terapeutyczne : terapia behawioralna

mgr Iwona Stolc 

Ćwiczenia:

Seminarium magisterskie

prof. Juliusz Jundziłł