Szukaj

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

mod_vvisit_counterDzisiaj344
mod_vvisit_counterWczoraj975
mod_vvisit_counterTen Tydzień6878
mod_vvisit_counterPoprzedni Tydzień15231
mod_vvisit_counterTen Miesiąc40867
mod_vvisit_counterPoprzedni Miesiąc33970
mod_vvisit_counterWszystkie Dni2594737
We have: 13 guests, 2 bots online
Twoje IP: 3.230.143.213
Dziś jest: Kwi 24, 2024
Visitor live tracking counter, stats and anti-spam
 

PLAN STUDIÓW JEDNOLITYCH MAGISTERSKICH ROK II

 

5 - LETNIE

 

Specjalność : Pedagogika specjalna

 

 

Studia jednolite : niestacjonarne                                                             Rok akademicki : 2023 - 2024

1. TERMIN : 24 - 25. 02. 2024 r.     ONLINE                                                           Semestr : letni (IV)

Sobota : 9.00 - 14.15

Niedziela : 9.00 - 14.15

 9.00 - 11.30


Wykład:

Psychologia społeczna

dr Łukasz Kaczmarek

 11.45 - 14.15

Wykład:

Psychologia społeczna

dr Łukasz Kaczmarek

14.30 - 17.00

 

17.15 - 19.45

 

 

 

2. TERMIN : 09 - 10. 03. 2024 r.   

 

Sobota : 9.00 - 14.15 

Niedziela : 9.00 - 14.15 ONLINE

 9.00 - 11.30

Ćwiczenia:

Edukacja matematyczna z metodyką

dr Alicja Komorowska -Zielony

Wykład:

Biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania

dr Elżbieta Kościńska

 11.45 - 14.15

Ćwiczenia:

Edukacja matematyczna z metodyką

dr Alicja Komorowska -Zielony

Wykład:

Biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania

dr Elżbieta Kościńska

14.30 - 17.00

17.15 - 19.45

 

 

 

3. TERMIN : 23 - 24. 03. 2024 r.                                                               

Sobota : 14.30 - 14.15 ONLINE

Niedziela: 9.00 - 17.00 ONLINE

 9.00 - 11.30


 11.45 - 14.15

14.30 - 17.00

 

17.15 - 19.45

 

 

 

4. TERMIN : 06- 07. 04. 2024 r.                                                                

Sobota : 9.00 - 17.45

Niedziela: 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

Wykład:

Psychologiczne podstawy edukacji

mgr Robert Zych

Ćwiczenia:

Edukacja matematyczna z metodyką

dr Alicja Komorowska -Zielony

 11.45 - 14.15

Wykład:

Psychologiczne podstawy edukacji

mgr Robert Zych

Ćwiczenia:

Edukacja polonistyczna z metodyką

mgr Elżbieta Draws

14.30 - 17.00

Ćwiczenia:

Lektorat języka obcego z metodyką

mgr Katarzyna Pawłowska

do godz. 17.45

Ćwiczenia:

Zajęcia muzyczne z metodyką

mgr Elżbieta Draws

17.15 - 19.45

 

 

 

5. TERMIN : 20 - 21. 04. 2024 r.                                                                

Sobota : 9.00 - 17.00 

Niedziela: 9.00 - 14.15

 9.00 - 11.30

Ćwiczenia:

Kultura języka

mgr Elżbieta Draws

Ćwiczenia:

Edukacja polonistyczna z metodyką

mgr Elżbieta Draws

 11.45 - 14.15

Ćwiczenia:

Edukacja polonistyczna z metodyką

mgr Elżbieta Draws

Ćwiczenia:

Kultura języka

mgr Elżbieta Draws

14.30 - 17.00

Ćwiczenia:

Zajęcia muzyczne z metodyką

mgr Elżbieta Draws

17.15 - 19.45

 

 

 

6. TERMIN : 26 - 27. 04. 2024 r.      ONLINE                                          

Sobota : 9.00 - 14.15 ONLINE

Niedziela: 9.00 - 14.15  ONLINE

 9.00 - 11.30

Wykład:

Teoria wychowania

dr Wiesław Nynca

Wykład:

Teoria wychowania

dr Wiesław Nynca

 11.45 - 14.15

Wykład:

Teoria wychowania

dr Wiesław Nynca

Wykład:

Biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania

dr Elżbieta Kościńska

14.30 - 17.00

Wykład:

Biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania

dr Elżbieta Kościńska 

17.15 - 19.45

 

 

 

7. TERMIN : 11 - 12. 05. 2024 r.        ONLINE

Sobota : 9.00 - 14.15  ONLINE

Niedziela: 9.00 - 17.00  ONLINE

 9.00 - 11.30

Wykład:

Subdyscypliny pedagogiki specjalnej

dr Elena Karpuszenko

Wykład:

Teoria wychowania

dr Wiesław Nynca

 11.45 - 14.15

Wykład:

Subdyscypliny pedagogiki specjalnej

dr Elena Karpuszenko

Wykład:

Psychologia społeczna

dr Łukasz Kaczmarek

14.30 - 17.00

Wykład:

Psychologia społeczna

dr Łukasz Kaczmarek

17.15 - 19.45

 

 

 

8. TERMIN : 25 - 26. 05. 2024 r.        ONLINE

Sobota : 9.00 - 14.15  ONLINE

Niedziela: 9.00 - 14.15  ONLINE

 9.00 - 11.30


Wykład:

Subdyscypliny pedagogiki specjalnej

dr Elena Karpuszenko

 11.45 - 14.15


Wykład:

Subdyscypliny pedagogiki specjalnej

dr Elena Karpuszenko

14.30 - 17.00

17.15 - 19.45

 

 

 

9. TERMIN : 01 - 02. 06. 2024 r.      

Sobota : 9.00 - 17.00 

Niedziela: 9.00 - 17.45

 9.00 - 11.30

Ćwiczenia:

Zajęcia muzyczne z metodyką

mgr Elżbieta Draws

Ćwiczenia:

Kultura języka

mgr Elżbieta Draws

 11.45 - 14.15

Ćwiczenia:

Edukacja polonistyczna z metodyką

mgr Elżbieta Draws

Ćwiczenia:

Zajęcia muzyczne z metodyką

mgr Elżbieta Draws

14.30 - 17.00

Ćwiczenia:

Kultura języka

mgr Elżbieta Draws

Ćwiczenia:

Lektorat języka obcego z metodyką

Mgr Katarzyna Pawłowska

do godz. 17.45

17.15 - 19.45

 

 

 

10. TERMIN : 15 - 16. 06. 2024 r.                                                               

Sobota : 9.00 - 15.15 

Niedziela: 9.00 - 14.15

 9.00 - 11.30

Ćwiczenia:

Edukacja matematyczna z metodyką

dr Alicja Komorowska -Zielony

Wykład:

Psychologiczne podstawy edukacji

mgr Robert Zych

 11.45 - 14.15

Ćwiczenia:

Lektorat języka obcego z metodyką

Mgr Katarzyna Pawłowska

DO GODZ. 15.15

Wykład:

Psychologiczne podstawy edukacji

mgr Robert Zych

14.30 - 17.00


 


 

17.15 - 19.45