Szukaj

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

mod_vvisit_counterDzisiaj55
mod_vvisit_counterWczoraj116
mod_vvisit_counterTen Tydzień305
mod_vvisit_counterPoprzedni Tydzień1201
mod_vvisit_counterTen Miesiąc1689
mod_vvisit_counterPoprzedni Miesiąc18803
mod_vvisit_counterWszystkie Dni990056
We have: 46 guests online
Twoje IP: 18.207.255.49
Dziś jest: Gru 11, 2019
Visitor live tracking counter, stats and anti-spam
 

PLAN ZAJĘĆ : PEDAGOGIKA - LICENCJAT - Rok II

specjalność : Przedszkolna i wczesnoszkolna

 

 

Studia I stopnia : niestacjonarne                                                               Rok akademicki : 2019 - 2020

1. TERMIN : 28 - 29. 09. 2019 r.                                                                              Semestr : zimowy ( III )

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 14.15

Niedziela : 9.00 - 14.15

 

Wykład :

Pedagogika przedszkolna

dr Dorota Bronk

Ćwiczenia:

Lektorat języka obcego

mgr Katarzyna Pawłowska

 

Ćwiczenia :

Warsztaty przedszkolne :gry i zabawy dla dzieci 

mgr  Ewa Trawicka

Wykład :

Historia wychowania

prof. Juliusz Jundziłł

 

 

 

 

 

 

 

 2. TERMIN : 12 - 13. 10. 2019 r.                                                                              

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 14.15

Niedziela : 9.00 - 17.00

 

 

Wykład :

Edukacja polonistyczna

dr Jolanta spychalska-Kamińska  

 

 

Wykład  :

Dydaktyka ogólna

dr Tomasz Maliszewski 

 

 

Wykład  :

Dydaktyka ogólna

dr Tomasz Maliszewski 

 

 

 

 

3. TERMIN : 26 - 27. 10. 2019 r.                                                                              

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 

Ćwiczenia :

Metodyka i projektowanie edukacji polonistycznej

mgr  Elżbieta Draws   

Wykład :

Psychologiczne podstawy edukacji

dr Marcin Welenc

 

Ćwiczenia :

Metodyka i projektowanie edukacji polonistycznej

mgr  Elżbieta Draws   

Wykład :

Historia wychowania

prof. Juliusz Jundziłł

 

Wykład :

Psychologiczne podstawy edukacji

dr Marcin Welenc

Ćwiczenia :

Komunikacja społeczna 

dr Wojciech Piestrzyński

 

 

 

 

4. TERMIN : 09 - 10. 11. 2019 r.                                                                              

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 

Wykład :

Edukacja polonistyczna

dr Jolanta spychalska-Kamińska  

Ćwiczenia :

Komunikacja społeczna 

dr Wojciech Piestrzyński

 

Ćwiczenia :

Metodyka i projektowanie edukacji matematycznej

mgr Ewelina Warenycia 

Wykład  :

Dydaktyka ogólna

dr Tomasz Maliszewski

 

Wykład :

Edukacja polonistyczna

dr Jolanta Spychalska-Kamińska  

Ćwiczenia :

Warsztaty przedszkolne :gry i zabawy dla dzieci 

mgr  Ewa Trawicka  

 

 

 

 

5. TERMIN : 23 - 24. 11. 2019 r.                                                                              

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 14.15

Niedziela : 9.00 - 17.00

 

Ćwiczenia :

Metodyka i projektowanie edukacji polonistycznej

mgr  Elżbieta Draws   

Wykład :

Pedagogika przedszkolna

dr Dorota Bronk

 

 Wykład :

Historia wychowania

prof. Juliusz Jundziłł

Wykład :

Psychologiczne podstawy edukacji

dr Marcin Welenc

 

Ćwiczenia :

Metodyka i projektowanie edukacji matematycznej

mgr Ewelina Warenycia 

 

 

 

 

6. TERMIN : 07 - 08. 12. 2019 r.                                                                              

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 17.45

Niedziela : 9.00 - 17.00

 

Wykład :

Pedagogika przedszkolna

dr Dorota Bronk

Wykład :

Edukacja polonistyczna

dr Jolanta Spychalska-Kamińska  

 

Ćwiczenia :

Komunikacja społeczna 

dr Wojciech  Piestrzyński

Ćwiczenia :

Warsztaty przedszkolne :gry i zabawy dla dzieci 

mgr  Ewa Trawicka  

 

Ćwiczenia:

Lektorat języka obcego

mgr Katarzyna Pawłowska

Ćwiczenia :

Metodyka i projektowanie edukacji matematycznej

mgr Ewelina Warenycia 

 

 

 

 

7. TERMIN : 04 - 05. 01. 2020 r.                                                                              

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 8.15 - 17.45

Niedziela : 9.00 - 14.15

 

Ćwiczenia:

Lektorat języka obcego

mgr Katarzyna Pawłowska

od godz. 8.15 - 9.00

Wykład :

Pedagogika przedszkolna

dr Dorota Bronk

Wykład :

Psychologiczne podstawy edukacji

dr Marcin Welenc

 

Wykład  :

Dydaktyka ogólna

dr Tomasz Maliszewski

Wykład :

Historia wychowania

prof. Juliusz Jundziłł

 

Ćwiczenia:

Lektorat języka obcego

mgr Katarzyna Pawłowska

 

 

 

 

 

8. TERMIN : 18 - 19. 01. 2020 r.                                                                              

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 14.15

Niedziela : 9.00 - 17.00

 

Ćwiczenia :

Komunikacja społeczna 

dr Wojciech Piestrzyński 

Ćwiczenia :

Metodyka i projektowanie edukacji polonistycznej

mgr  Elżbieta Draws   

 

Ćwiczenia :

Warsztaty przedszkolne :gry i zabawy dla dzieci 

mgr  Ewa Trawicka  

Wykład :

Historia wychowania

prof. Juliusz Jundziłł

 

 

Ćwiczenia :

Metodyka i projektowanie edukacji matematycznej

mgr Ewelina Warenycia