Szukaj

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

mod_vvisit_counterDzisiaj88
mod_vvisit_counterWczoraj158
mod_vvisit_counterTen Tydzień4457
mod_vvisit_counterPoprzedni Tydzień648
mod_vvisit_counterTen Miesiąc8260
mod_vvisit_counterPoprzedni Miesiąc5142
mod_vvisit_counterWszystkie Dni1039567
We have: 4 guests online
Twoje IP: 3.235.75.174
Dziś jest: Maj 29, 2020
Visitor live tracking counter, stats and anti-spam
 

 

PLAN ZAJĘĆ : PEDAGOGIKA - LICENCJAT - Rok III

specjalność : Przedszkolna i wczesnoszkolna

 

 

Studia I stopnia : niestacjonarne                                                               Rok akademicki : 2019 - 2020

1. TERMIN : 29 - 01. 03. 2020 r.                                                                              Semestr : letni ( VI )

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 

Wykład   :

Edukacja zintegrowana

dr Alicja Komorowska-Zielony 

Wykład :

Podstawy terapii pedagogicznej

dr Dorota Bronk

 

Wykład   :

Edukacja zintegrowana

dr Alicja Komorowska-Zielony 

Ćwiczenia:

Seminarium dyplomowe

dr Dorota Bronk

dr Tomasz Maliszewski

 

Ćwiczenia:

Zajęcia plastyczno –techniczne z metodyką

mgr  Iwona Słomińska

 Ćwiczenia:

Warsztaty wczesnoszkolne: literatura dla dzieci

mgr  Sylwia Frenkiel

 

 

 

 Materiały na Zajęcia plastyczno-techniczne z metodyką

 Warsztaty wielkanocne

- jajo styropianowe duże min 12 cm (lub stożek jeśli komuś został z poprzednich świąt), 

- jajo mniejsze ok 9 cm

- pędzel, paleta lud tależyk plastikowy, pojemnik na wodę, nożyczki, nóż do tapet, nóż obiadowy, gazeta (farby mam to przyniosę - szybkoschnące)

- filc czerwony A4, arkusz na 2- 3 osoby

- kawałek starej koszulki (t-schert) najlepiej w paski

- kawałki materiałów nierozciągliwych 

- skarpetka z piętą i długą cholewką(nie stopka) najlepiej kolorowa

- ok 1 szklanki ryżu lub kaszy

- oczka ruchome duże 1para i mniejsze 2 pary

- pomponiki

- kawałki sznurka, wstążki, tasiemki

 

2. TERMIN : 14 - 15. 03. 2020 r.                                                                              

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 

Wykład   :

Prawo rodzinne i opiekuńcze

mgr Witold Chojecki  

Ćwiczenia:

Zajęcia plastyczno –techniczne z metodyką

mgr  Iwona Słomińska

 

Wykład   :

Prawo rodzinne i opiekuńcze

mgr Witold Chojecki  

Wykład   :

Metodyka edukacji wczesnoszkolnej

dr Jolanta Spychalska-Kamińska 

 

Wykład   :

Edukacja zdrowotna

 dr Ewelina Lulińska

Wykład   :

Metodyka edukacji wczesnoszkolnej

dr Jolanta Spychalska-Kamińska 

 

 

 

 

3. TERMIN : 28 - 29. 03. 2020 r.                                                                              

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 

Ćwiczenia:

Warsztaty wczesnoszkolne: literatura dla dzieci

mgr  Sylwia Frenkiel

Ćwiczenia:

Zajęcia muzyczno-rytmiczne z metodyką

mgr Ewa Trawicka

 

Ćwiczenia:

Zajęcia plastyczno –techniczne z metodyką

mgr  Iwona Słomińska

 Ćwiczenia:

Metodyka i projektowanie edukacji zintegrowanej

mgr  Joanna Jakusz 

 

Wykład   :

Edukacja zdrowotna

 dr Ewelina Lulińska

 Ćwiczenia:

Seminarium dyplomowe

 dr Tomasz Maliszewski

 

 

 

 

4. TERMIN : 18 - 19. 04. 2020 r.                                                                              

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 

Wykład   :

Edukacja zintegrowana

dr Alicja Komorowska-Zielony 

Ćwiczenia:

Zajęcia muzyczno-rytmiczne z metodyką

mgr Ewa Trawicka

 

Wykład :

Podstawy terapii pedagogicznej

dr Dorota Bronk 

Ćwiczenia:

Warsztaty wczesnoszkolne: literatura dla dzieci

mgr  Sylwia Frenkiel

 

Ćwiczenia:

Seminarium dyplomowe

dr Dorota Bronk

Wykład   :

Metodyka edukacji wczesnoszkolnej

dr Jolanta Spychalska-Kamińska 

 

 

 

 

5. TERMIN : 09 - 10. 05. 2020 r.                                                                              

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 

Ćwiczenia:

Metodyka i projektowanie edukacji zintegrowanej

mgr  Joanna Jakusz

Wykład   :

Edukacja zintegrowana

dr Alicja Komorowska-Zielony 

 

Wykład   :

Prawo rodzinne i opiekuńcze

mgr Witold Chojecki  

Ćwiczenia:

Zajęcia muzyczno-rytmiczne z metodyką

mgr Ewa Trawicka

 

Ćwiczenia:

Warsztaty wczesnoszkolne: literatura dla dzieci

mgr  Sylwia Frenkiel

Ćwiczenia:

Seminarium dyplomowe

 dr Tomasz Maliszewski

 

 

 

 

6. TERMIN : 23 - 24. 05. 2020 r.                                                                              

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 

Wykład   :

Edukacja zdrowotna

dr Ewelina Lulińska

Ćwiczenia:

Metodyka i projektowanie edukacji zintegrowanej

mgr  Joanna Jakusz

 

Wykład :

Podstawy terapii pedagogicznej

dr Dorota Bronk 

Ćwiczenia:

Metodyka i projektowanie edukacji zintegrowanej

mgr  Joanna Jakusz

 

 Ćwiczenia:

Seminarium dyplomowe

dr Dorota Bronk

dr Tomasz Maliszewski

Ćwiczenia:

Zajęcia plastyczno –techniczne z metodyką

mgr  Iwona Słomińska

 

 

 

 

7. TERMIN : 13 - 14. 06. 2020 r.                                                                              

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 

Wykład   :

Edukacja zdrowotna

 dr Ewelina Lulińska

Ćwiczenia:

Zajęcia muzyczno-rytmiczne z metodyką

mgr Ewa Trawicka

 

Wykład :

Podstawy terapii pedagogicznej

dr Dorota Bronk 

Wykład   :

Metodyka edukacji wczesnoszkolnej

dr Jolanta Spychalska-Kamińska 

 

Ćwiczenia:

Seminarium dyplomowe

dr Dorota Bronk

Wykład   :

Prawo rodzinne i opiekuńcze

mgr Witold Chojecki