Szukaj

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

mod_vvisit_counterDzisiaj95
mod_vvisit_counterWczoraj123
mod_vvisit_counterTen Tydzień383
mod_vvisit_counterPoprzedni Tydzień2305
mod_vvisit_counterTen Miesiąc9495
mod_vvisit_counterPoprzedni Miesiąc12930
mod_vvisit_counterWszystkie Dni967942
We have: 17 guests, 1 bots online
Twoje IP: 18.208.187.169
Dziś jest: Paź 23, 2019
Visitor live tracking counter, stats and anti-spam
 

 

PLAN ZAJĘĆ : PEDAGOGIKA - LICENCJAT - Rok III

specjalność : Opiekuńczo-wychowawcza

 

 

Studia I stopnia : niestacjonarne                                                               Rok akademicki : 2019 - 2020

1. TERMIN : 28 - 29. 09. 2019 r.                                                                              Semestr : zimowy ( V )

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 14.15

 

Wykład :

Prawo oświatowe

mgr Krzysztof Sowa 

 Wykład :

Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza

mgr   Jan Bruski

 

Wykład :

Prawo oświatowe

mgr Krzysztof Sowa 

 Wykład :

Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza

mgr   Jan Bruski

 

Ćwiczenia:

Zajęcia muzyczno-rytmiczne z metodyką

mgr  Ewa Trawicka

 

 

 

 

 

2. TERMIN : 12 - 13. 10. 2019 r.                                                                              

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 14.15

Niedziela : 9.00 - 11.30

 

Ćwiczenia:

Zajęcia plastyczno –techniczne z metodyką

mgr  Iwona Słomińska 

Ćwiczenia  :

Seminarium dyplomowe

dr Tomasz Maliszewski

 

Ćwiczenia:

Warsztaty wczesnoszkolne: literatura dla dzieci

mgr  Sylwia Frenkiel

 

 

 

 

 

 

 

 

3. TERMIN : 26 - 27. 10. 2019 r.                                                                              

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 14.30

Niedziela : 9.00 - 17.00

 

Ćwiczenia:

Warsztaty wczesnoszkolne: literatura dla dzieci

mgr  Sylwia Frenkiel

 

 

Ćwiczenia:

Zajęcia plastyczno –techniczne z metodyką

mgr  Iwona Słomińska

 

 

 

 

 

 

 

  Konsultacje  - godz. 11.45 - 14.15   :  Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza   - mgr   Jan Bruski

 

4. TERMIN : 09 - 10. 11. 2019 r.                                                                              

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 11.45 - 17.00

Niedziela : 11.45 - 17.00

 

  

 

 

Wykład   :

Edukacja społeczna

dr Wojciech Zieliński

Ćwiczenia:

Zajęcia muzyczno-rytmiczne z metodyką

mgr  Ewa Trawicka

 

Wykład   :

Edukacja społeczna

dr Wojciech Zieliński

Ćwiczenia:

Seminarium dyplomowe

dr Tomasz Maliszewski 

 

 

 

 

5. TERMIN : 23 - 24. 11. 2019 r.                                                                              

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 14.15

Niedziela : 9.00 - 14.15

 

Wykład :

Prawo oświatowe

mgr Krzysztof Sowa 

 

 

Ćwiczenia:

Zajęcia plastyczno –techniczne z metodyką

mgr  Iwona Słomińska

 

 

 

 

 

 

 

 

6. TERMIN : 07 - 08. 12. 2019 r.                                                                              

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 14.30 - 17.00

 

Wykład   :

Edukacja społeczna

dr Wojciech Zieliński

  

 

Ćwiczenia:

Warsztaty wczesnoszkolne: literatura dla dzieci

mgr  Sylwia Frenkiel

 

 

Ćwiczenia:

Seminarium dyplomowe

dr Tomasz Maliszewski 

Ćwiczenia:

Zajęcia muzyczno-rytmiczne z metodyką

mgr  Ewa Trawicka

 

 

 

 

7. TERMIN : 04 - 05. 01. 2020 r.                                                                              

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 11.45 - 17.00

 

Wykład :

Prawo oświatowe

mgr Krzysztof Sowa 

 

 

Ćwiczenia:

Zajęcia plastyczno –techniczne z metodyką

mgr  Iwona Słomińska

Wykład :

Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza

mgr   Jan Bruski

 

Ćwiczenia:

Seminarium dyplomowe

dr Tomasz Maliszewski 

Wykład :

Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza

mgr   Jan Bruski

 

 

 

 

8. TERMIN : 18 - 19. 01. 2020 r.                                                                              

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 14.15

Niedziela : 11.45 - 14.15

 

Wykład   :

Edukacja społeczna

dr Wojciech Zieliński

 

 

Ćwiczenia:

Warsztaty wczesnoszkolne: literatura dla dzieci

mgr  Sylwia Frenkiel

Ćwiczenia:

Zajęcia muzyczno-rytmiczne z metodyką

mgr  Ewa Trawicka