mod_vvisit_counterTen Tydzień8070
mod_vvisit_counterWszystkie Dni2580698
Twoje IP: 3.17.183.24
Dziś jest: Kwi 20, 2024
Visitor live tracking counter, stats and anti-spam

ZNIŻKI DLA KANDYDATÓW

Uczelnia proponuje Kandydatom zniżki na studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe.

PROGRAM PROMOCYJNY „POLEĆ UCZELNIĘ ZNAJOMYM”

1. Program „Poleć Uczelnię Znajomym” upoważnia kandydata i studenta (polecającego) do zniżki 100 zł w opłacie za semestr zimowy 2014/2015 studiów licencjackich, magisterskich lub podyplomowych.
  2. Promocja obejmuje zniżkę w opłacie dla studentów polecających Uczelnię (PWSH „POMERANIA”) i dla kandydatów rozpoczynających w PWSH „POMERANIA” studia licencjackie, magisterskie lub podyplomowe w roku akademickim 2014/2015.
  3. Wniosek ( wzór do pobrania ) powinien złożyć kandydat zapisujący się na studia licencjackie, magisterskie lub podyplomowe razem z kompletem dokumentów.
  4. Wnioski składane po złożeniu kompletu dokumentów nie będą rozpatrywane.
  5. Zniżka jest imienna, nie można jej przekazać i odsprzedać osobom trzecim.
  6. Zniżka nie może być wymieniona na gotówkę.
  7. Zniżka przysługuje studentowi polecającemu pod warunkiem, że kandydat zapłaci czesne za cały semestr zimowy 2014/2015.
  8. W przypadku wcześniejszej rezygnacji, bądź skreślenia z listy studentów kandydata, student polecający jest  zobowiązany do uregulowania należnej kwoty z tytułu nadanej mu promocji.
  9. Promocja obowiązuje do dnia 30.09.2014 r.
  10. Maksymalna zniżka dla jednego studenta polecającego wynosi 500 zł.

PROGRAM PROMOCYJNY „RODZINA TANIEJ”

1. Program „Rodzina taniej” skierowany jest do kandydatów rozpoczynających w PWSH „POMERANIA” studia licencjackie, magisterskie lub podyplomowe w roku akademickim 2014/2015.
  2. Z programu mogą skorzystać kandydaci, którzy są członkami rodziny (I stopień pokrewieństwa: mąż/żona; brat/siostra; matka/ojciec; syn/córka).
  3. W przypadku gdy dwóch członków rodziny rozpoczyna studia to każdemu z nich przysługuje po 5% zniżki za czesne w okresie równoległego studiowania na PWSH „Pomerania”.
  4. W przypadku gdy trzech lub więcej członków rodziny rozpoczyna studia to każdemu z nich przysługuje po 10% zniżki w okresie równoległego studiowania na PWSH „Pomerania”.
  5. Wniosek ( wzór do pobrania ) powinien złożyć każdy kandydat (członek rodziny) zapisujący się na studia licencjackie, magisterskie lub podyplomowe razem z kompletem dokumentów.
  6. Wnioski składane po złożeniu kompletu dokumentów nie będą rozpatrywane.
  7. Zniżka jest imienna, nie można jej przekazać i odsprzedać osobom trzecim.
  8. Zniżka nie może być wymieniona na gotówkę.
  9. Udział w programie „Rodzina taniej” możliwy jest wyłącznie raz w trakcie studiów na PWSH „Pomerania”, niezależnie od ich stopnia, trybu, kierunku studiów.

Promocja obowiązuje do dnia 30.09.2014 r.