Szukaj

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

mod_vvisit_counterDzisiaj262
mod_vvisit_counterWczoraj773
mod_vvisit_counterTen Tydzień4255
mod_vvisit_counterPoprzedni Tydzień5911
mod_vvisit_counterTen Miesiąc16370
mod_vvisit_counterPoprzedni Miesiąc13766
mod_vvisit_counterWszystkie Dni656004
We have: 53 guests online
Twoje IP: 54.157.81.13
Dziś jest: Paź 22, 2017
Visitor live tracking counter, stats and anti-spam
 

 

PLAN ZAJĘĆ : PEDAGOGIKA - LICENCJAT - Rok III

specjalność : Przedszkolna i wczesnoszkolna

 

 

Studia I stopnia : niestacjonarne                                                               Rok akademicki : 2017 - 2018

1. TERMIN : 07 - 08. 10. 2017 r.                                                                              Semestr : zimowy ( V )

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 14.15

Niedziela : 9.00 - 17.00

 

Wykład :

Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza

mgr   Jan Bruski 

Ćwiczenia  :

Metodyka i projektowanie edukacji przyrodniczej

dr Alicja Komorowska- Zielony 

 

Wykład :

Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza

mgr   Jan Bruski 

Wykład   :

Edukacja przyrodnicza

dr Alicja Komorowska- Zielony 

 

 

Wykład   :

Edukacja przyrodnicza

dr Alicja Komorowska- Zielony 

 

 

 

 

2. TERMIN : 21 - 22. 10. 2017 r.                                                                            

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 17.45

Niedziela : 8.15 - 17.00

 

Ćwiczenia:

Zajęcia plastyczno –techniczne z metodyką

mgr  Iwona Słomińska

Wykład   :

Edukacja społeczna

dr Grażyna Durka 

 

Ćwiczenia:

Zajęcia motoryczno-ruchowe z metodyką

mgr  Elżbieta Draws

Wykład :

Metodyka edukacji przedszkolnej

dr Dorota Bronk 

 

Ćwiczenia:

Zajęcia motoryczno-ruchowe z metodyką

mgr  Elżbieta Draws

Wykład :

Prawo oświatowe

mgr Krzysztof Sowa 

 

 

 

 

3. TERMIN : 04 - 05. 11. 2017 r.                                                                           

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 14.15

Niedziela : 7.30 - 15.30

 

Wykład :

Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza

mgr   Jan Bruski

Ćwiczenia  :

Metodyka i projektowanie edukacji przyrodniczej

dr Alicja Komorowska- Zielony 

 

Wykład :

Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza

mgr   Jan Bruski   

Wykład   :

Edukacja przyrodnicza

dr Alicja Komorowska- Zielony

do godz. 13.00 

 

 

Ćwiczenia:

Technologia informacyjna

mgr Grzegorz Reszka

od godz. 13.00-15.30

 

 

 

 

4. TERMIN : 18 - 19. 11. 2017 r.                                                                    

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 8.15 - 17.45

Niedziela : 9.00 - 17.00

 

Wykład :

Prawo oświatowe

mgr Krzysztof Sowa 

Ćwiczenia:

Zajęcia plastyczno –techniczne z metodyką

mgr  Iwona Słomińska

 

Wykład :

Metodyka edukacji przedszkolnej

dr Dorota Bronk 

Wykład :

Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza

mgr   Jan Bruski

 

Wykład   :

Edukacja społeczna

dr Grażyna Durka 

Wykład :

Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza

mgr   Jan Bruski

 

 

 

 

5. TERMIN : 02 - 03. 12. 2017 r.                                                                        

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 14.15

 

Ćwiczenia:

Technologia informacyjna

mgr Grzegorz Reszka

Ćwiczenia:

Zajęcia plastyczno –techniczne z metodyką

mgr  Iwona Słomińska

 

Ćwiczenia:

Technologia informacyjna

mgr Grzegorz Reszka

Ćwiczenia:

Zajęcia plastyczno –techniczne z metodyką

mgr  Iwona Słomińska

 

Wykład :

Metodyka edukacji przedszkolnej

dr Dorota Bronk 

 

 

 

 

 

6. TERMIN : 16 - 17. 12. 2017 r.                                                                       

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 8.15 - 17.00

Niedziela : 7.30 - 13.30

 

Wykład :

Prawo oświatowe

mgr Krzysztof Sowa 

Ćwiczenia  :

Metodyka i projektowanie edukacji przyrodniczej

dr Alicja Komorowska- Zielony 

Wykład :

Metodyka edukacji przedszkolnej

dr Dorota Bronk 

Wykład   :

Edukacja przyrodnicza

dr Alicja Komorowska- Zielony

do godz. 13.00ł

 

Ćwiczenia:

Technologia informacyjna

mgr Grzegorz Reszka

 

 

 

 

 

7. TERMIN : 12 - 13. 01. 2018 r.                                                                       

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 8.15 - 17.00

Niedziela : 8.15 - 17.45

 

Ćwiczenia:

Zajęcia motoryczno-ruchowe z metodyką

mgr  Elżbieta Draws

Ćwiczenia:

Zajęcia motoryczno-ruchowe z metodyką

mgr  Elżbieta Draws

 

Wykład :

Metodyka edukacji przedszkolnej

dr Dorota Bronk 

Ćwiczenia:

Technologia informacyjna

mgr Grzegorz Reszka

 

Wykład :

Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza

mgr   Jan Bruski

Wykład   :

Edukacja społeczna

dr Grażyna Durka

 

 

 

 

8. TERMIN : 27 - 28. 01. 2018 r.                                                                            

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 8.15 - 14.15

Niedziela : 11.45 - 14.15

 

Wykład :

Prawo oświatowe

mgr Krzysztof Sowa 

 

 

Ćwiczenia:

Zajęcia plastyczno –techniczne z metodyką

mgr  Iwona Słomińska

Wykład   :

Edukacja społeczna

dr Grażyna Durka