Szukaj

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

mod_vvisit_counterDzisiaj154
mod_vvisit_counterWczoraj410
mod_vvisit_counterTen Tydzień909
mod_vvisit_counterPoprzedni Tydzień1458
mod_vvisit_counterTen Miesiąc3031
mod_vvisit_counterPoprzedni Miesiąc18551
mod_vvisit_counterWszystkie Dni842485
We have: 8 guests online
Twoje IP: 54.163.42.154
Dziś jest: Gru 12, 2018
Visitor live tracking counter, stats and anti-spam
 

 

PLAN ZAJĘĆ : PEDAGOGIKA - LICENCJAT - Rok III

specjalność : Opiekuńczo-wychowawcza

 

 

Studia I stopnia : niestacjonarne                                                               Rok akademicki : 2018 - 2019

1. TERMIN : 06 - 07. 10. 2018 r.                                                                              Semestr : zimowy ( V )

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 

Ćwiczenia:

Seminarium dyplomowe

dr Wiesław Nynca

Wykład   :

Edukacja społeczna

dr Karina Luśtoń

 

Ćwiczenia:

Zajęcia muzyczno-rytmiczne z metodyką

mgr  Elżbieta Draws

Ćwiczenia:

Zajęcia muzyczno-rytmiczne z metodyką

mgr  Elżbieta Draws

 

Ćwiczenia:

Warsztaty wczesnoszkolne: literatura dla dzieci

mgr  Sylwia Frenkiel

Wykład :

Prawo oświatowe

mgr Krzysztof Sowa

 

 

 

 

2. TERMIN : 20 - 21. 10. 2018 r.                                                                             

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 14.15

 

Wykład :

Rodzinne uwarunkowania desadaptacji

  mgr Jan Bruski 

Wykład :

Metodyka pracy opiekuńczo-wychowawczej

 mgr Aleksandra Pozorska

 

Wykład :

Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza

mgr   Jan Bruski

Ćwiczenia:

Metodyka opieki  i wychowania

w klasach IV-VI

mgr Aleksandra Pozorska

 

Wykład :

Prawo oświatowe

mgr Krzysztof Sowa 

 

3. TERMIN : 03 - 04. 11. 2018 r.                                                                             

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 14.15

Niedziela : 9.00 - 17.45

 

Ćwiczenia:

Metodyka opieki  i wychowania

w klasach IV-VI

mgr Aleksandra Pozorska

Wykład   :

Edukacja społeczna

dr Karina Luśtoń

 

Ćwiczenia:

Seminarium dyplomowe

dr Wiesław Nynca

Wykład   :

Edukacja społeczna

dr Karina Luśtoń

 

 

Ćwiczenia:

Warsztaty wczesnoszkolne: literatura dla dzieci

mgr  Sylwia Frenkiel

 

 

 

 

4. TERMIN : 17 - 18. 11. 2018 r.                                                                             

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 14.15

Niedziela : 9.00 - 17.45

 

Wykład :

Prawo oświatowe

mgr Krzysztof Sowa 

Ćwiczenia:

Zajęcia muzyczno-rytmiczne z metodyką

mgr  Elżbieta Draws

 

Ćwiczenia:

Seminarium dyplomowe

dr Wiesław Nynca

Ćwiczenia:

Zajęcia muzyczno-rytmiczne z metodyką

mgr  Elżbieta Draws

 

 

Ćwiczenia:

Zajęcia plastyczno –techniczne z metodyką

mgr  Iwona Słomińska

 

 

 

 

5. TERMIN : 01 - 02. 12. 2018 r.            

Piątek : 14.30 - 20.30

Sobota : 9.00 - 14.15

Niedziela : 9.00 - 17.45

 

Ćwiczenia:

Seminarium dyplomowe

dr Wiesław Nynca

Wykład :

Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza

mgr   Jan Bruski

 

Wykład :

Metodyka pracy opiekuńczo-wychowawczej

 mgr Aleksandra Pozorska

Wykład :

Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza

mgr   Jan Bruski

 

 

Ćwiczenia:

Warsztaty wczesnoszkolne: literatura dla dzieci

mgr  Sylwia Frenkiel

 

 

 

 

6. TERMIN : 15 - 16. 12. 2018 r.                                                                             

Piątek : 14.30 - 17.00

Sobota : 7.30 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.45

 

Wykład :

Prawo oświatowe

mgr Krzysztof Sowa

od godz. 7.30 do 9.00

Ćwiczenia:

Metodyka opieki  i wychowania

w klasach IV-VI

mgr Aleksandra Pozorska

Wykład   :

Edukacja społeczna

dr Karina Luśtoń

 

Ćwiczenia:

Seminarium dyplomowe

dr Wiesław Nynca

Ćwiczenia:

Zajęcia muzyczno-rytmiczne z metodyką

mgr  Elżbieta Draws

 

Ćwiczenia:

Seminarium dyplomowe

dr Wiesław Nynca

Ćwiczenia:

Zajęcia plastyczno –techniczne z metodyką

mgr  Iwona Słomińska

 

 

 

 

7. TERMIN : 12 - 13. 01. 2019 r.                                                                             

Piątek : 14.30 - 17.00

Sobota : 9.00 - 14.15

Niedziela : 9.00 - 17.45

 

Wykład :

Metodyka pracy opiekuńczo-wychowawczej

 mgr Aleksandra Pozorska

Wykład :

Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza

mgr   Jan Bruski

 

Wykład :

Rodzinne uwarunkowania desadaptacji

  mgr Jan Bruski

Wykład :

Prawo oświatowe

mgr Krzysztof Sowa

 

 

Ćwiczenia:

Zajęcia plastyczno –techniczne z metodyką

mgr  Iwona Słomińska

 

 

 

 

8. TERMIN : 26 - 27. 01. 2019 r.                                                                             

Piątek : 14.30 - 17.00

Sobota : 9.00 - 17.45

Niedziela : 8.15 - 17.00

 

Wykład :

Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza

mgr   Jan Bruski

Wykład :

Prawo oświatowe

mgr Krzysztof Sowa 

 

Wykład :

Rodzinne uwarunkowania desadaptacji

  mgr Jan Bruski

Wykład   :

Edukacja społeczna

dr Karina Luśtoń 

 

Ćwiczenia:

Warsztaty wczesnoszkolne: literatura dla dzieci

mgr  Sylwia Frenkiel

Ćwiczenia:

Zajęcia plastyczno –techniczne z metodyką

mgr  Iwona Słomińska