Szukaj

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

mod_vvisit_counterDzisiaj1273
mod_vvisit_counterWczoraj315
mod_vvisit_counterTen Tydzień1588
mod_vvisit_counterPoprzedni Tydzień3114
mod_vvisit_counterTen Miesiąc6906
mod_vvisit_counterPoprzedni Miesiąc14145
mod_vvisit_counterWszystkie Dni680353
We have: 65 guests, 1 bots online
Twoje IP: 54.82.56.95
Dziś jest: Gru 12, 2017
Visitor live tracking counter, stats and anti-spam
 

 

PLAN ZAJĘĆ : PEDAGOGIKA - LICENCJAT - Rok III

specjalność : Opiekuńczo-wychowawcza

 

 

Studia I stopnia : niestacjonarne                                                               Rok akademicki : 2017 - 2018

1. TERMIN : 07 - 08. 10. 2017 r.                                                                              Semestr : zimowy ( V )

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 14.15

 

Wykład :

Metodyka pracy opiekuńczo-wychowawczej  mgr Aleksandra Pozorska 

Wykład :

Metodyka pracy opiekuńczo-wychowawczej

 mgr Aleksandra Pozorska

 

Ćwiczenia:

Metodyka opieki  i wychowania

w klasach IV-VI

mgr Aleksandra Pozorska

Ćwiczenia:

Metodyka opieki  i wychowania

w klasach IV-VI

mgr Aleksandra Pozorska

 

Wykład :

Rodzinne uwarunkowania desadaptacji

  mgr Jan Bruski 

 

 

 

 

 

2. TERMIN : 21 - 22. 10. 2017 r.                                                                            

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 

Ćwiczenia:

Zajęcia plastyczno –techniczne z metodyką

mgr  Iwona Słomińska 

Wykład   :

Edukacja społeczna

dr Grażyna Durka 

 

Ćwiczenia:

Zajęcia motoryczno-ruchowe z metodyką

mgr  Elżbieta Draws 

Wykład :

Rodzinne uwarunkowania desadaptacji

  mgr Jan Bruski 

 

Ćwiczenia: 

Zajęcia motoryczno-ruchowe z metodyką 

mgr  Elżbieta Draws

Wykład :

Prawo oświatowe

mgr Krzysztof Sowa  

 

 

 

 

3. TERMIN : 04 - 05. 11. 2017 r.                                                                           

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 11.45

Niedziela : 13.00 - 15.30

 

Wykład :

Rodzinne uwarunkowania desadaptacji

  mgr Jan Bruski

 

 

 

 

 

 

 

Ćwiczenia:

Technologia informacyjna

mgr Grzegorz Reszka

od godz. 13.00-15.30

 

 

 

 

4. TERMIN : 18 - 19. 11. 2017 r.                                                                    

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 8.15 - 17.45

Niedziela : 9.00 - 11.30

 

Wykład :

Prawo oświatowe

mgr Krzysztof Sowa 

Ćwiczenia:

Zajęcia plastyczno –techniczne z metodyką

mgr  Iwona Słomińska

 

 

 

 

Wykład   :

Edukacja społeczna

dr Grażyna Durka 

 

 

 

 

 

5. TERMIN : 02 - 03. 12. 2017 r.                                                                        

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 9.00 - 14.15

Niedziela : 9.00 - 14.15

 

Ćwiczenia:

Technologia informacyjna

mgr Grzegorz Reszka

Ćwiczenia:

Zajęcia plastyczno –techniczne z metodyką

mgr  Iwona Słomińska

 

Ćwiczenia:

Technologia informacyjna

mgr Grzegorz Reszka

Ćwiczenia:

Zajęcia plastyczno –techniczne z metodyką

mgr  Iwona Słomińska

 

 

 

 

 

 

 

6. TERMIN : 16 - 17. 12. 2017 r.                                                                       

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 8.15 - 17.45

Niedziela : 7.30 - 13.30

 

Ćwiczenia:

Zajęcia motoryczno-ruchowe z metodyką

mgr  Elżbieta Draws

 

Ćwiczenia:

Metodyka opieki  i wychowania

w klasach IV-VI

mgr Aleksandra Pozorska

 

 

Ćwiczenia:

Zajęcia motoryczno-ruchowe z metodyką

mgr  Elżbieta Draws

 

 

 

 

 

7. TERMIN : 12 - 13. 01. 2018 r.                                                                       

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 8.15 - 14.15

Niedziela : 9.00 - 17.45

 

Wykład :

Prawo oświatowe

mgr Krzysztof Sowa

Ćwiczenia:

Technologia informacyjna

mgr Grzegorz Reszka

 

Wykład :

Rodzinne uwarunkowania desadaptacji

  mgr Jan Bruski

Ćwiczenia:

Technologia informacyjna

mgr Grzegorz Reszka

 

 

Wykład   :

Edukacja społeczna

dr Grażyna Durka

 

 

 

 

8. TERMIN : 27 - 28. 01. 2018 r.                                                                            

Piątek : 14.30 - 19.45

Sobota : 8.15 - 17.00

Niedziela : 11.45 - 14.15

 

Wykład :

Prawo oświatowe

mgr Krzysztof Sowa 

 

 

Ćwiczenia:

Zajęcia plastyczno –techniczne z metodyką

mgr  Iwona Słomińska

Wykład   :

Edukacja społeczna

dr Grażyna Durka

 

Wykład :

Metodyka pracy opiekuńczo-wychowawczej

 mgr Aleksandra Pozorska