Szukaj

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

mod_vvisit_counterDzisiaj115
mod_vvisit_counterWczoraj413
mod_vvisit_counterTen Tydzień3873
mod_vvisit_counterPoprzedni Tydzień7106
mod_vvisit_counterTen Miesiąc2199
mod_vvisit_counterPoprzedni Miesiąc21417
mod_vvisit_counterWszystkie Dni1408855
We have: 24 guests online
Twoje IP: 34.207.247.69
Dziś jest: Gru 05, 2021
Visitor live tracking counter, stats and anti-spam
 

PLAN STUDIÓW JEDNOLITYCH MAGISTERSKICH ROK II

 

5 - LETNIE

 

Specjalność : Przedszkolna i wczesnoszkolna

 

 

Studia jednolite : niestacjonarne                                                               Rok akademicki : 2021 - 2022

1. TERMIN : 02 - 03. 10. 2021 r.                                                                              Semestr : zimowy (III)

 

Sobota : 9.00 - 14.15

Niedziela : 9.00 - 14.15

 9.00 - 11.30

Zajęcia muzyczne z metodyką 

mgr  Ewa Trawicka  

Ćwiczenia:

Lektorat języka obcego z metodyką

mgr Katarzyna Pawłowska 

 11.45 - 14.15

Zajęcia muzyczne z metodyką 

mgr  Ewa Trawicka  

Ćwiczenia:

Lektorat języka obcego z metodyką

mgr Katarzyna Pawłowska 

14.30 - 17.00

 

 

17.15 - 19.45

 

 

Informacja : wszystkie zajęcia odbywają się stacjonarnie 

2. TERMIN : 16 - 17. 10. 2021 r.                                                                            

 

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 14.15

 9.00 - 11.30

 

Wykład:

Psychologia kliniczna dziecka

 mgr Aneta Daszkiewicz

 11.45 - 14.15

 

Wykład:

Psychologia kliniczna dziecka

 mgr Aneta Daszkiewicz

14.30 - 17.00

 

 17.15 - 19.45

 

 

 

3. TERMIN : 06 - 07. 11. 2021 r.                                                                            

 

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

Ćwiczenia:

Edukacja polonistyczna z metodyką

mgr Elżbieta Draws

Wykład:

Pedagogika społeczna

dr Grażyna Durka 

 11.45 - 14.15

Ćwiczenia:

Edukacja polonistyczna z metodyką

mgr Elżbieta Draws

Wykład:

Pedagogika społeczna

dr Grażyna Durka 

14.30 - 17.00

Ćwiczenia:

 Kultura języka

 dr Marcin Welenc

Ćwiczenia:

 Edukacja matematyczna z metodyką

dr Alicja Komorowska -Zielony

 17.15 - 19.45

 

 

 

4. TERMIN : 20 - 21. 11. 2021 r.                                                                           

 

Sobota : 9.00 - 14.15

Niedziela : 9.00 - 14.15

 9.00 - 11.30

Ćwiczenia:

 Edukacja matematyczna z metodyką

dr Alicja Komorowska -Zielony

Ćwiczenia:

Zajęcia muzyczne z metodyką 

mgr  Ewa Trawicka  

 11.45 - 14.15

Ćwiczenia:

Zajęcia muzyczne z metodyką 

mgr  Ewa Trawicka  

Ćwiczenia:

Zajęcia muzyczne z metodyką 

mgr  Ewa Trawicka  

14.30 - 17.00

 

 

 17.15 - 19.45

 

 

 

5. TERMIN : 04 - 05. 12. 2021 r.                                                                            

 

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

Ćwiczenia:

Edukacja polonistyczna z metodyką

mgr Elżbieta Draws

Ćwiczenia:

 Edukacja matematyczna z metodyką

dr Alicja Komorowska -Zielony

 11.45 - 14.15

Ćwiczenia:

 Kultura języka

 dr Marcin Welenc 

Ćwiczenia:

 Kultura języka

 dr Marcin Welenc

14.30 - 17.00

Ćwiczenia:

Lektorat języka obcego z metodyką

mgr Katarzyna Pawłowska 

Ćwiczenia:

Edukacja polonistyczna z metodyką

mgr Elżbieta Draws

 17.15 - 19.45

 

 

 

6. TERMIN : 18 - 19. 12. 2021 r.                                                                        

 

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

Wykład:

Pedagogika społeczna

dr Grażyna Durka

Wykład:

Psychologia kliniczna dziecka

 mgr Aneta Daszkiewicz

 11.45 - 14.15

Ćwiczenia:

 Edukacja matematyczna z metodyką

dr Alicja Komorowska -Zielony

Wykład:

Psychologia kliniczna dziecka

 mgr Aneta Daszkiewicz

14.30 - 17.00

Ćwiczenia:

 Kultura języka

 dr Marcin Welenc

Ćwiczenia:

Zajęcia muzyczne z metodyką 

mgr  Ewa Trawicka  

17.15 - 19.45

 

 

 

7. TERMIN : 08 - 09. 01. 2022 r.                                                                            

 

Sobota : 11.30 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 18.00

 9.00 - 11.30

 

Wykład: : online

 Historia wychowania

dr hab. Piotr Semków

 11.45 - 14.15

Wykład: online

 Pedagogika przedszkolna

dr Dorota Bronk

Wykład: : online

 Pedagogika przedszkolna

dr Dorota Bronk

14.30 - 17.00

Wykład: : online

 Historia wychowania

dr hab. Piotr Semków

Wykład: : online

Biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania

dr Elżbieta Kościńska do 18.00

17.15 - 19.45

 

 

 

8. TERMIN : 22 - 23. 01. 2022 r.                                                                          

 

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 18.00

 9.00 - 11.30

Wykład: : online

Biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania

dr Elżbieta Kościńska

Wykład: : online

 Historia wychowania

dr hab. Piotr Semków

 11.45 - 14.15

Wykład: : online

 Pedagogika przedszkolna

dr Dorota Bronk

Wykład: : online

 Pedagogika przedszkolna

dr Dorota Bronk

14.30 - 17.00

Wykład: : online

 Historia wychowania

dr hab. Piotr Semków

Wykład: : online

Biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania

dr Elżbieta Kościńska do 18.00

17.15 - 19.45