Szukaj

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

mod_vvisit_counterDzisiaj124
mod_vvisit_counterWczoraj206
mod_vvisit_counterTen Tydzień124
mod_vvisit_counterPoprzedni Tydzień1636
mod_vvisit_counterTen Miesiąc9702
mod_vvisit_counterPoprzedni Miesiąc15119
mod_vvisit_counterWszystkie Dni1235987
We have: 5 guests online
Twoje IP: 3.236.228.250
Dziś jest: Kwi 19, 2021
Visitor live tracking counter, stats and anti-spam
 

 

PLAN ZAJĘĆ : ADMINISTRACJA- LICENCJAT - Rok III

 

Studia I stopnia : niestacjonarne                                                               Rok akademicki : 2020 - 2021

1. TERMIN : 27 - 28. 02. 2021 r.                                                                              Semestr : letni ( VI )

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

Wykład :

Prawo międzynarodowe 

dr Marek Enerlich 

Wykład :

Rozwój lokalny i regionalny   

dr Bogumiła Ropińska  

Wykład :

Publiczne prawo gospodarcze

dr Łukasz Domański 

Wykład :

Zagospodarowanie przestrzenne  

dr Bogumiła Ropińska  

Wykład :

Publiczne prawo gospodarcze

dr Łukasz Domański 

Wykład :

Zagospodarowanie przestrzenne  

dr Bogumiła Ropińska  

 

 

 

2. TERMIN : 13 - 14. 03. 2021 r.                                                                            

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

Wykład :

Prawo międzynarodowe 

dr Marek Enerlich 

Ćwiczenia:

Regionalne programy operacyjne 

dr Krzysztof Świetlik 

Ćwiczenia:

Warsztaty administracyjne: Starostwo powiatowe

   mgr Kamil Tkaczyk

Ćwiczenia:

Regionalne programy operacyjne 

dr Krzysztof Świetlik 

Seminarium

dr hab. Piotr Semków, dr Grzegorz Goryński

dr Waldemar Żuchowski, dr Magdalena Grochulska 

Ćwiczenia:

Postępowanie sądowo - administracyjne 

   mgr Dawid Piwowarczyk

 

 

 

3. TERMIN : 27 - 28. 03. 2021 r.                                                                            

Sobota : 9.00 - 14.15

Niedziela : 9.00 - 14.15

Ćwiczenia:

Zamówienia publiczne

   dr Łukasz Domański

Wykład :

Rozwój lokalny i regionalny   

dr Bogumiła Ropińska  

Ćwiczenia:

Zamówienia publiczne

   dr Łukasz Domański

Wykład :

Rozwój lokalny i regionalny   

dr Bogumiła Ropińska  

 

 

 

 

 

4. TERMIN : 10 - 11. 04. 2021 r.                                                                           

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 11.30

Ćwiczenia:

Samorząd wojewódzki

dr Waldemar Żuchowski   

Seminarium

dr hab. Piotr Semków, dr Grzegorz Goryński

dr Waldemar Żuchowski, dr Magdalena Grochulska 

Ćwiczenia:

Samorząd wojewódzki

dr Waldemar Żuchowski   

 

Ćwiczenia:

Zamówienia publiczne

   dr Łukasz Domański

 

 

 

 

5. TERMIN : 24 - 25. 04. 2021 r.                                                                            

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

Wykład :

Zagospodarowanie przestrzenne  

dr Bogumiła Ropińska  

Ćwiczenia:

Regionalne programy operacyjne 

dr Krzysztof Świetlik

Wykład :

Zagospodarowanie przestrzenne  

dr Bogumiła Ropińska  

Ćwiczenia:

Regionalne programy operacyjne 

dr Krzysztof Świetlik

Wykład :

Prawo międzynarodowe 

dr Marek Enerlich 

Ćwiczenia:

Samorząd wojewódzki

dr Waldemar Żuchowski   

 

 

 

6. TERMIN : 15 - 16. 05. 2021 r.                                                                        

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 11.45 - 17.00

Wykład :

Publiczne prawo gospodarcze

dr Łukasz Domański 

 

Wykład :

Publiczne prawo gospodarcze

dr Łukasz Domański 

Ćwiczenia:

Warsztaty administracyjne: Starostwo powiatowe

   mgr Kamil Tkaczyk

Ćwiczenia:

Zamówienia publiczne

   dr Łukasz Domański

Wykład :

Prawo międzynarodowe 

dr Marek Enerlich 

 

 

 

7. TERMIN : 29 - 30. 05. 2021 r.                                                                            

Sobota : 9.00 - 14.15

Niedziela : 9.00 - 17.00

Seminarium

 dr Grzegorz Goryński

dr Waldemar Żuchowski, dr Magdalena Grochulska 

 

Ćwiczenia:

Samorząd wojewódzki

dr Waldemar Żuchowski   

 

 

 

 

 

 

8. TERMIN : 12 - 13. 06. 2021 r.                                                                          

Sobota : 8.15 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.45

Ćwiczenia:

Postępowanie sądowo - administracyjne 

   mgr Dawid Piwowarczyk

Seminarium

dr hab. Piotr Semków, dr Grzegorz Goryński

dr Waldemar Żuchowski, dr Magdalena Grochulska 

Ćwiczenia:

Warsztaty administracyjne: Starostwo powiatowe

   mgr Kamil Tkaczyk

Ćwiczenia:

Warsztaty administracyjne: Starostwo powiatowe

   mgr Kamil Tkaczyk

Wykład :

Rozwój lokalny i regionalny   

dr Bogumiła Ropińska  

Ćwiczenia:

Postępowanie sądowo - administracyjne 

   mgr Dawid Piwowarczyk