Szukaj

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

mod_vvisit_counterDzisiaj661
mod_vvisit_counterWczoraj737
mod_vvisit_counterTen Tydzień7621
mod_vvisit_counterPoprzedni Tydzień11156
mod_vvisit_counterTen Miesiąc39189
mod_vvisit_counterPoprzedni Miesiąc47315
mod_vvisit_counterWszystkie Dni1927102
We have: 25 guests, 2 bots online
Twoje IP: 3.237.37.4
Dziś jest: Sty 27, 2023
Visitor live tracking counter, stats and anti-spam
 
Pedagogika mgr iv PS 5-zimowy

PLAN STUDIÓW JEDNOLITYCH MAGISTERSKICH ROK IV

 

5 - LETNIE

 

Specjalność : Pedagogika specjalna

 

 

Studia jednolite : niestacjonarne                                                             Rok akademicki : 2022 - 2023

1. TERMIN : 08 - 09. 10. 2022 r.                                                                                  Semestr : zimowy (VII)

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 14.15

 9.00 - 11.30

Wykład:

 Dydaktyka specjalna

 dr Marcin Welenc 

 

 11.45 - 14.15

Ćwiczenia:

Metodyka kształcenia  w grupach zróżnicowanych 

mgr Waldemar Wikarjusz

 

14.30 - 17.00

Ćwiczenia:

Metodyka kształcenia  w grupach zróżnicowanych 

mgr Waldemar Wikarjusz

 

17.15 - 19.45

 

 

 

2. TERMIN : 15 - 16. 10. 2022 r.         ONLINE

 

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

Wykład:

 Prawne podstawy kształcenia uczniów ze SPE

 dr Elena Karpuszenko

Wykład:

Teorie edukacji integracyjnej i włączającej

dr Alicja Szulc-Boczek

 11.45 - 14.15

Ćwiczenia:

 Indywidualne programy edukacyjno-terapeutyczne

 dr Elana Karpuszenko

Wykład:

Rodzina dziecka ze SPE

dr Elżbieta Zyzik

14.30 - 17.00

Ćwiczenia:

 Indywidualne programy edukacyjno-terapeutyczne

 dr Elana Karpuszenko

Wykład:

 Prawne podstawy kształcenia uczniów ze SPE

 dr Elena Karpuszenko

 17.15 - 19.45

 

 

 

3. TERMIN : 22 - 23. 10. 2022 r.                               

 

Sobota : 11.45 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

 

 

 11.45 - 14.15

Ćwiczenia:

Organizacja edukacji włączającej w szkole i przedszkolu

 dr Dorota Bronk

 

14.30 - 17.00

Ćwiczenia:

Organizacja edukacji włączającej w szkole i przedszkolu

 dr Dorota Bronk

 

 17.15 - 19.45

 

 

 

4.TERMIN : 05 - 06. 11. 2022 r.                                                                        

 

Sobota : 8.00 - 17.00

Niedziela : 8.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

 

 

 11.45 - 14.15

 

 

14.30 - 17.00

 

 

 17.15 - 19.45

 

 

 

5. TERMIN : 19 - 20. 11. 2022 r.         ONLINE                        

 

Sobota : 9.00 - 14.15

Niedziela : 9.00 - 14.15

 9.00 - 11.30

Wykład:

Andragogika specjalna

dr Wiesław Nynca

Wykład:

Andragogika specjalna

dr Wiesław Nynca

 11.45 - 14.15

Wykład:

Andragogika specjalna

dr Wiesław Nynca

Wykład:

Andragogika specjalna

dr Wiesław Nynca

14.30 - 17.00

 

 

 17.15 - 19.45

 

 

 

6. TERMIN : 03 - 04. 12. 2022 r.                                                                       

 

Sobota : 9.00 - 17.45

Niedziela : 9.00 - 14.15  ONLINE

 9.00 - 11.30

Ćwiczenia:

Metodyka kształcenia  w grupach zróżnicowanych

mgr Waldemar Wikarjusz

Wykład:

Diagnoza specjalnych potrzeb edukacyjnych (SPE)

dr Alicja Szulc-Boczek

 11.45 - 14.15

Ćwiczenia:

Metodyka kształcenia  w grupach zróżnicowanych

mgr Waldemar Wikarjusz

Wykład:

Diagnoza specjalnych potrzeb edukacyjnych (SPE)

dr Alicja Szulc-Boczek

14.30 - 17.00

 

 

17.15 - 19.45

 

 

 

7. TERMIN : 17 - 17. 12. 2022 r.                   

 

Sobota : 9.00 - 14.15

Niedziela : 9.00 - 14.15  ONLINE

 9.00 - 11.30

Wykład:

 Dydaktyka specjalna

 dr Marcin Welenc 

Wykład:

Diagnoza specjalnych potrzeb edukacyjnych (SPE)

dr Alicja Szulc-Boczek

 11.45 - 14.15

Wykład:

 Dydaktyka specjalna

 dr Marcin Welenc 

Wykład:

Diagnoza specjalnych potrzeb edukacyjnych (SPE)

dr Alicja Szulc-Boczek

14.30 - 17.00

 

 

17.15 - 19.45

 

 

 

8. TERMIN : 14 - 15. 01. 2023 r.        ONLINE

 

Sobota : 9.00 - 19.45

Niedziela : 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

Wykład:

 Rodzina dziecka ze SPE

 dr Elżbieta Zyzik

Wykład:

 Teorie edukacji integracyjnej i włączającej

 dr Alicja Szulc-Boczek

 11.45 - 14.15

Wykład:

 Rodzina dziecka ze SPE

 dr Elżbieta Zyzik

Wykład:

 Teorie edukacji integracyjnej i włączającej

 dr Alicja Szulc-Boczek

14.30 - 17.00

Wykład:

 Teorie edukacji integracyjnej i włączającej

 dr Alicja Szulc-Boczek

Wykład:

 Rodzina dziecka ze SPE

 dr Elżbieta Zyzik

17.15 - 19.45

Ćwiczenia:

Organizacja edukacji włączającej w szkole i przedszkolu

 dr Dorota Bronk

 

 

9. TERMIN : 28 - 29. 01. 2023 r.          ONLINE

 

Sobota : 9.00 - 19.45

Niedziela : 9.00 - 11.30

 9.00 - 11.30

Wykład:

 Prawne podstawy kształcenia uczniów ze SPE

 dr Elena Karpuszenko

Ćwiczenia:

Organizacja edukacji włączającej w szkole i przedszkolu

 dr Dorota Bronk

 11.45 - 14.15

Wykład:

 Prawne podstawy kształcenia uczniów ze SPE

 dr Elena Karpuszenko

 

14.30 - 17.00

Ćwiczenia:

Indywidualne programy edukacyjno-terapeutyczne

dr Elena Karpuszenko

 

17.15 - 19.45

Ćwiczenia:

Indywidualne programy edukacyjno-terapeutyczne

dr Elena Karpuszenko