Szukaj

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

mod_vvisit_counterDzisiaj577
mod_vvisit_counterWczoraj1314
mod_vvisit_counterTen Tydzień1891
mod_vvisit_counterPoprzedni Tydzień8344
mod_vvisit_counterTen Miesiąc24094
mod_vvisit_counterPoprzedni Miesiąc54779
mod_vvisit_counterWszystkie Dni2686633
We have: 5 guests, 1 bots online
Twoje IP: 100.28.227.63
Dziś jest: Cze 18, 2024
Visitor live tracking counter, stats and anti-spam
 

PLAN STUDIÓW JEDNOLITYCH MAGISTERSKICH ROK I

 

5 - LETNIE

 

 

Studia jednolite : niestacjonarne                                                             Rok akademicki : 2023 - 2024

1. TERMIN : 24 - 25. 02. 2024 r.                                                                                  Semestr : letni (II)

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 14.15

 9.00 - 11.30

Wykład:

Dydaktyka ogólna

dr Grażyna Durka

 11.45 - 14.15

Wykład:

Dydaktyka ogólna

dr Grażyna Durka

14.30 - 17.00

Ćwiczenia:

Emisja głosu

mgr Jan Zamkowski

 

17.15 - 19.45

 

 

 

2. TERMIN : 09 - 10. 03. 2024 r.    ONLINE

Sobota : 9.00 - 14.15 ONLINE

Niedziela : 11.45 - 17.00 ONLINE

 9.00 - 11.30

Wykład:

Psychologia rozwoju i osobowości

dr Łukasz Kaczmarek

 11.45 - 14.15

Wykład:

Psychologia rozwoju i osobowości

dr Łukasz Kaczmarek

Wykład:

Socjologia ogólna

dr WojciEch Zieliński

14.30 - 17.00

Wykład:

Psychologia rozwoju i osobowości

dr Łukasz Kaczmarek

Wykład:

Socjologia ogólna

dr WojciEch Zieliński

17.15 - 19.45

 

 

 

3. TERMIN : 23 - 24. 03. 2024 r.         ONLINE                                                       

Sobota : 14.30 - 14.15 ONLINE

Niedziela: 11.45 - 17.00 ONLINE

 9.00 - 11.30

Wykład:

Psychologia rozwoju i osobowości

dr Łukasz Kaczmarek

 11.45 - 14.15

Wykład:

Psychologia rozwoju i osobowości

dr Łukasz Kaczmarek

Wykład:

Socjologia ogólna

dr WojciEch Zieliński

14.30 - 17.00

Wykład:

Psychologia rozwoju i osobowości

dr Łukasz Kaczmarek

Wykład:

Socjologia ogólna

dr WojciEch Zieliński

17.15 - 19.45

 

 

 

4. TERMIN : 06- 07. 04. 2024 r.                                                                

Sobota : 11.45 - 17.00 

Niedziela: 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

 

Wykład:

Dydaktyka ogólna

dr Grażyna Durka

 11.45 - 14.15

Ćwiczenia:

Emisja głosu

mgr Jan Zamkowski

Wykład:

Dydaktyka ogólna

dr Grażyna Durka

14.30 - 17.00

Ćwiczenia:

Technologia informacyjna z metodyką

mgr Mateusz Hommel

Ćwiczenia:

Technologia informacyjna z metodyką

mgr Mateusz Hommel

17.15 - 19.45

 

 

 

5. TERMIN : 20 - 21. 04. 2024 r.                                                                

Sobota : 8.15 - 14.15

Niedziela: 9.00 - 17.45

 9.00 - 11.30

Ćwiczenia:

Lektorat języka obcego z metodyką

mgr Anna Chojecka -Makles

od godz. 8.15

Wykład:

Dydaktyka ogólna

dr Grażyna Durka 

 11.45 - 14.15

Ćwiczenia:

Emisja głosu

mgr Jan Zamkowski 

 Wykład:

Dydaktyka ogólna

dr Grażyna Durka

14.30 - 17.00

Ćwiczenia:

Lektorat języka obcego z metodyką

mgr Anna Chojecka -Makles

do godz. 17.45

17.15 - 19.45

 

 

 

6. TERMIN : 11 - 12. 05. 2024 r.      ONLINE                                          

Sobota : 9.00 - 14.15 ONLINE

Niedziela: 9.00 - 14.15  ONLINE

 9.00 - 11.30

Wykład:

Psychologia rozwoju i osobowości

dr Łukasz Kaczmarek

Wykład:

Socjologia ogólna

dr Wojciech Zieliński

 11.45 - 14.15

Wykład:

Psychologia rozwoju i osobowości

dr Łukasz Kaczmarek

Wykład:

Socjologia ogólna

dr Wojciech Zieliński

14.30 - 17.00

 

17.15 - 19.45

 

 

 

7. TERMIN : 01 - 02. 06. 2024 r.       

Sobota : 14.30 - 17.00 

Niedziela: 9.00 - 17.00 

 9.00 - 11.30


 11.45 - 14.15

14.30 - 17.00

17.15 - 19.45

 

 

 

8. TERMIN : 08 - 09. 06. 2024 r.       ONLINE                                  

Sobota : 9.00 - 14.15 

Niedziela: 9.00 - 14.15 ONLINE

 9.00 - 11.30


Wykład:

Socjologia ogólna

dr Wojciech Zieliński

 11.45 - 14.15

Wykład:

Socjologia ogólna

dr Wojciech Zieliński

14.30 - 17.00


 

17.15 - 19.45

 

 

 

9. TERMIN : 15 - 16. 06. 2024 r.                                                                

Sobota : 9.00 - 17.45 

Niedziela: 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

Ćwiczenia:

Technologia informacyjna z metodyką

mgr Mateusz Hommel

Wykład:

Dydaktyka ogólna

dr Grażyna Durka

 11.45 - 14.15

Ćwiczenia:

Emisja głosu

mgr Jan Zamkowski

Ćwiczenia:

Technologia informacyjna z metodyką

mgr Mateusz Hommel

14.30 - 17.00

Ćwiczenia:

Lektorat języka obcego z metodyką

mgr Anna Chojecka -Makles

do godz. 17.45

Wykład:

Dydaktyka ogólna

dr Grażyna Durka

17.15 - 19.45