Szukaj

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

mod_vvisit_counterDzisiaj99
mod_vvisit_counterWczoraj652
mod_vvisit_counterTen Tydzień4308
mod_vvisit_counterPoprzedni Tydzień7481
mod_vvisit_counterTen Miesiąc13744
mod_vvisit_counterPoprzedni Miesiąc20654
mod_vvisit_counterWszystkie Dni1175274
We have: 5 guests online
Twoje IP: 3.239.233.139
Dziś jest: Sty 17, 2021
Visitor live tracking counter, stats and anti-spam
 

PLAN STUDIÓW JEDNOLITYCH MAGISTERSKICH ROK II

 

5 - LETNIE

 

Specjalność : Przedszkolna i wczesnoszkolna

 

 

Studia II stopnia : niestacjonarne                                                             Rok akademicki : 2020 - 2021

1. TERMIN : 26 - 27. 09. 2020 r.                                                                              Semestr : letni ( I )

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 14.15

 

Ćwiczenia :

Kultura języka 

dr Marcin Welenc 

 

Ćwiczenia :

Kultura języka 

dr Marcin Welenc 

 

 

 

 

 

2. TERMIN : 17 - 18. 10. 2020 r. ON-LINE                                                                           

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

Wykład:Historia wychowania,
 dr hab. Piotr Semków

Wykład: Biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania,

Dr Elżbieta Kościńska

Wykład:Historia wychowania,
 dr hab. Piotr Semków

Wykład: Biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania,

Dr Elżbieta Kościńska

Wykład: Pedagogika społeczna, dr Alicja Szulc-Boczek

Wykład: Pedagogika społeczna, dr Alicja Szulc-Boczek

 

 

 

3. TERMIN : 14 - 14. 11. 2020 r.                                                                            

Sobota : 9.00 - 17.45

Niedziela : 9.00 - 17.00

Wykład :

Pedagogika przedszkolna

dr Dorota Bronk

Wykład :

Pedagogika przedszkolna

dr Dorota Bronk

Ćwiczenia :

Edukacja polonistyczna z metodyką 

mgr  Elżbieta Draws   

Ćwiczenia :

Kultura języka 

dr Marcin Welenc 

Ćwiczenia :

Edukacja polonistyczna z metodyką 

mgr  Elżbieta Draws  

 do godz. 17.45

Ćwiczenia :

Edukacja matematyczna  z metodyką 

dr Alicja Komorowska -Zielony 

 

 

 

4. TERMIN : 21 - 22. 11. 2020 r. ON-LINE                                                                           

Sobota : 9.00 - 14.15

Niedziela : 14.30 - 17.00

Wykład: Psychologia kliniczna dziecka, mgr Aneta Daszkiewicz

 

Wykład: Psychologia kliniczna dziecka, mgr Aneta Daszkiewicz

 

 

Wykład: Pedagogika społeczna, dr Alicja Szulc-Boczek

 

 

 

5. TERMIN : 12 - 13. 12. 2020 r.                                                                            

Sobota : 9.00 - 18.00

Niedziela : 7.30 - 17.00

Wykład :

Pedagogika przedszkolna

dr Dorota Bronk

Ćwiczenia :

Zajęcia muzyczne z metodyką 

mgr  Ewa Trawicka 

od godz. 7.30 - 9.00

Ćwiczenia :

Kultura języka 

dr Marcin Welenc 

Ćwiczenia :

Zajęcia muzyczne z metodyką 

mgr  Ewa Trawicka  

Ćwiczenia :

Edukacja matematyczna  z metodyką 

dr Alicja Komorowska -Zielony 

Ćwiczenia:

Lektorat języka obcego

mgr Anna Chojecka-Makles  

do godz. 18.00

Ćwiczenia :

Edukacja matematyczna  z metodyką 

dr Alicja Komorowska -Zielony 

 

 

 

6. TERMIN : 19 - 20. 12. 2020 r. ON-LINE                                                                           

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 14.30 - 17.00

Wykład:Historia wychowania,
 dr hab. Piotr Semków

 

Wykład:Historia wychowania,
 dr hab. Piotr Semków

 

Wykład: Psychologia kliniczna dziecka, mgr Aneta Daszkiewicz

Wykład: Biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania,

Dr Elżbieta Kościńska

 

 

 

7. TERMIN : 09 - 10. 01. 2021 r.                                                                            

Sobota : 9.00 - 18.30

Niedziela : 7.30 - 18.00

Wykład :

Pedagogika przedszkolna

dr Dorota Bronk

Ćwiczenia :

Edukacja polonistyczna z metodyką 

mgr  Elżbieta Draws  

od godz. 7.30

Ćwiczenia:

Lektorat języka obcego

mgr Anna Chojecka-Makles  

Ćwiczenia :

Edukacja matematyczna  z metodyką 

dr Alicja Komorowska -Zielony 

Ćwiczenia :

Zajęcia muzyczne z metodyką 

mgr  Ewa Trawicka 

do godz. 18.30

Ćwiczenia:

Lektorat języka obcego

mgr Anna Chojecka-Makles  

do godz. 18.00

 

 

 

8. TERMIN : 30 - 31. 01. 2021 r. ON-LINE                                                                           

Sobota : 14.30 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 

Wykład: Biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania,

Dr Elżbieta Kościńska

 

Wykład: Pedagogika społeczna, dr Alicja Szulc-Boczek

 

Wykład: Psychologia kliniczna dziecka, mgr Aneta Daszkiewicz