Szukaj

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

mod_vvisit_counterDzisiaj293
mod_vvisit_counterWczoraj975
mod_vvisit_counterTen Tydzień6827
mod_vvisit_counterPoprzedni Tydzień15231
mod_vvisit_counterTen Miesiąc40816
mod_vvisit_counterPoprzedni Miesiąc33970
mod_vvisit_counterWszystkie Dni2594686
We have: 7 guests online
Twoje IP: 3.230.143.213
Dziś jest: Kwi 24, 2024
Visitor live tracking counter, stats and anti-spam
 
Pedagogika mgr iv PPiW 5-zimowy

 

PLAN STUDIÓW JEDNOLITYCH MAGISTERSKICH ROK IV

 

5 - LETNIE

 

Specjalność : Przedszkolna i wczesnoszkolna

 

 

tudia jednolite : niestacjonarne                                                             Rok akademicki : 2023 - 2024

1. TERMIN : 24 - 25. 02. 2024 r.                                                                            Semestr : letni (VIII)

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30


Ćwiczenia:

Literatura i małe formy teatralne dla dzieci

mgr Sylwia Frenkiel

 11.45 - 14.15

Ćwiczenia:

Literatura i małe formy teatralne dla dzieci

mgr Sylwia Frenkiel

14.30 - 17.00

Ćwiczenia:

Metodyka pracy z dzieckiem ze sprzężonymi niepełnosprawnościami

mgr Waldemar Wikarjusz

17.15 - 19.45

 

 

 

2. TERMIN : 09 - 10. 03. 2024 r.         ONLINE

Sobota : 9.00 - 17.00 ONLINE

Niedziela : 9.00 - 17.00 ONLINE

 9.00 - 11.30

Wykład:

Diagnoza specjalnych potrzeb edukacyjnych w klasach I-III

dr hab. Barbara Skałbania

Wykład:

Rodzinne formy pieczy zastępczej

dr Magdalena Grochulska

 11.45 - 14.15

Wykład:

Diagnoza specjalnych potrzeb edukacyjnych w klasach I-III

dr hab. Barbara Skałbania

Wykład:

Rodzinne formy pieczy zastępczej

dr Magdalena Grochulska

14.30 - 17.00

Wykład:

Rodzinne uwarunkowania desadaptacji

dr Wiesław Nynca

Wykład:

Rodzinne uwarunkowania desadaptacji

dr Wiesław Nynca

17.15 - 19.45

 

 

 

3. TERMIN : 23 - 24. 03. 2024 r.         

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela: 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

Wykład:

Praca opiekuńczo-wychowawcza w systemie oświaty

( ustawa o systemie oświaty)

mgr Jan Bruski

Ćwiczenia:

Literatura i małe formy teatralne dla dzieci

mgr Sylwia Frenkiel

 11.45 - 14.15

Wykład:

Praca opiekuńczo-wychowawcza w systemie oświaty

( ustawa o systemie oświaty)

mgr Jan Bruski

Ćwiczenia:

Metodyka pracy z dzieckiem ze sprzężonymi niepełnosprawnościami

mgr Waldemar Wikarjusz

14.30 - 17.00

Ćwiczenia:

Indywidualne programy edukacyjno-terapeutyczne,
mgr Waldemar Wikarjusz

Ćwiczenia:

Indywidualne programy edukacyjno-terapeutyczne,
mgr Waldemar Wikarjusz

17.15 - 19.45

 

 

 

4. TERMIN : 06 - 07. 04. 2024 r.        

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela: 9.00 - 17.00 

 9.00 - 11.30

Wykład:

Metodyka rozwijania aktywności językowej dzieci

mgr Elżbieta Draws

Ćwiczenia:

Literatura i małe formy teatralne dla dzieci

mgr Sylwia Frenkiel

 11.45 - 14.15

Wykład:

Metodyka rozwijania aktywności językowej dzieci

mgr Elżbieta Draws

Wykład:

Metodyka rozwijania aktywności motoryczno-ruchowej dzieci

dr Jolanta Spychalska-Kamińska

14.30 - 17.00

Wykład:

Metodyka rozwijania aktywności motoryczno-ruchowej dzieci

dr Jolanta Spychalska-Kamińska

Wykład:

Metodyka rozwijania aktywności motoryczno-ruchowej dzieci

dr Jolanta Spychalska-Kamińska

17.15 - 19.45

 

 

 

5. TERMIN : 20- 21. 04. 2024 r.       

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela: 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

Wykład:

Organizacja środowiska uczenia się w przedszkolu i kl. I-III

dr Dorota Bronk

Wykład:

Praca opiekuńczo-wychowawcza w systemie oświaty

( ustawa o systemie oświaty)

mgr Jan Bruski

 11.45 - 14.15

Wykład:

Pojęcie specjalnych potrzeb edukacyjnych

dr Alicja Szulc-Boczek

Wykład:

Praca opiekuńczo-wychowawcza w systemie oświaty

( ustawa o systemie oświaty)

mgr Jan Bruski

14.30 - 17.00

Wykład:

Pojęcie specjalnych potrzeb edukacyjnych

dr Alicja Szulc-Boczek

Wykład:

Metodyka rozwijania aktywności językowej dzieci

mgr Elżbieta Draws

17.15 - 19.45

 

 

 

6. TERMIN : 11 - 12. 05. 2024 r.     ONLINE

Sobota : 9.00 - 19.45 ONLINE

Niedziela: 9.00 - 17.00  ONLINE

 9.00 - 11.30

Wykład:

Diagnoza specjalnych potrzeb edukacyjnych w klasach I-III

dr hab. Barbara Skałbania

Wykład:

Rodzinne formy pieczy zastępczej

dr Magdalena Grochulska

 11.45 - 14.15

Wykład:

Diagnoza specjalnych potrzeb edukacyjnych w klasach I-III

dr hab. Barbara Skałbania

Wykład:

Rodzinne uwarunkowania desadaptacji

dr Wiesław Nynca

14.30 - 17.00

Wykład:

Rodzinne formy pieczy zastępczej

dr Magdalena Grochulska

Wykład:

Rodzinne uwarunkowania desadaptacji

dr Wiesław Nynca

17.15 - 19.45

Wykład:

Organizacja środowiska uczenia się w przedszkolu i kl. I-III

dr Dorota Bronk

 

 

7. TERMIN : 01 - 02. 06. 2024 r.       

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela: 9.00 - 17.00 

 9.00 - 11.30

Wykład:

Organizacja środowiska uczenia się w przedszkolu

i kl. I-III

dr Dorota Bronk

Wykład:

Metodyka rozwijania aktywności motoryczno-ruchowej dzieci

dr Jolanta Spychalska-Kamińska

 11.45 - 14.15

Ćwiczenia:

Metodyka pracy z dzieckiem ze sprzężonymi niepełnosprawnościami

mgr Waldemar Wikarjusz

Ćwiczenia:

Indywidualne programy edukacyjno-terapeutyczne,
mgr Waldemar Wikarjusz

14.30 - 17.00

Wykład:

Pojęcie specjalnych potrzeb edukacyjnych

dr Alicja Szulc-Boczek

Wykład:

Metodyka rozwijania aktywności językowej dzieci

mgr Elżbieta Draws

17.15 - 19.45

 

 
 

8. TERMIN : 15 - 16. 06. 2024 r.    

Sobota : 9.00 - 14.15 

Niedziela: 9.00 - 14.15

 9.00 - 11.30

Wykład:

Organizacja środowiska uczenia się w przedszkolu

i kl. I-III

dr Dorota Bronk

Ćwiczenia:

Metodyka pracy z dzieckiem ze sprzężonymi niepełnosprawnościami

mgr Waldemar Wikarjusz

 11.45 - 14.15

Wykład:

Pojęcie specjalnych potrzeb edukacyjnych

dr Alicja Szulc-Boczek

Ćwiczenia:

Indywidualne programy edukacyjno-terapeutyczne,
mgr Waldemar Wikarjusz

14.30 - 17.00


17.15 - 19.45