Szukaj

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

mod_vvisit_counterDzisiaj291
mod_vvisit_counterWczoraj975
mod_vvisit_counterTen Tydzień6825
mod_vvisit_counterPoprzedni Tydzień15231
mod_vvisit_counterTen Miesiąc40814
mod_vvisit_counterPoprzedni Miesiąc33970
mod_vvisit_counterWszystkie Dni2594684
We have: 7 guests online
Twoje IP: 3.230.143.213
Dziś jest: Kwi 24, 2024
Visitor live tracking counter, stats and anti-spam
 

PLAN STUDIÓW JEDNOLITYCH MAGISTERSKICH ROK III

 

5 - LETNIE

 

Specjalność : Pedagogika specjalna

 

 

Studia jednolite : niestacjonarne                                                             Rok akademicki : 2023 - 2024

1. TERMIN : 24 - 25. 02. 2024 r.                                                                                  Semestr : letni (VI)

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 14.15 ONLINE

 9.00 - 11.30

Ćwiczenia:

Zajęcia plastyczne z metodyką

mgr Lucyna Hendrych

Wykład:

Podstawy diagnostyki dla nauczycieli

prof. Barbara Skałbania

 11.45 - 14.15

Ćwiczenia:

Zajęcia techniczne z metodyką

mgr Lucyna Hendrych

Wykład:

Podstawy diagnostyki dla nauczycieli

prof. Barbara Skałbania

14.30 - 17.00

 

17.15 - 19.45

 

 

 

2. TERMIN : 09 - 10. 03. 2024 r.   

Sobota : 9.00 - 14.15 ONLINE

Niedziela : 11.45 - 17.45

 9.00 - 11.30

Wykład:

Edukacja zintegrowana w klasach I-III

dr Jolanta Spychalska -Kamińska

 11.45 - 14.15

Wykład:

Edukacja zintegrowana w klasach I-III

dr Jolanta Spychalska -Kamińska

Ćwiczenia:

Zajęcia plastyczne z metodyką

mgr Lucyna Hendrych

14.30 - 17.00

 

Ćwiczenia:

Zajęcia techniczne z metodyką

mgr Lucyna Hendrych
do godz. 17.45

17.15 - 19.45

 

 

 

3. TERMIN : 23 - 24. 03. 2024 r.         ONLINE                                                       

Sobota : 9.00 - 17.00 ONLINE

Niedziela: 9.00 - 17.00 ONLINE

 9.00 - 11.30

Wykład:

Podstawy diagnostyki dla nauczycieli

prof. Barbara Skałbania

Wykład:

Pedagogika rodziny

dr Małgorzata Karwowska

 11.45 - 14.15

Wykład:

Podstawy diagnostyki dla nauczycieli

prof. Barbara Skałbania

Wykład:

Pedagogika rodziny

dr Małgorzata Karwowska

14.30 - 17.00

Wykład:

Edukacja zintegrowana w klasach I-III

dr Jolanta Spychalska -Kamińskaa

Wykład:

Edukacja zintegrowana w klasach I-III

dr Jolanta Spychalska -Kamińskaa

17.15 - 19.45

 

 

 

4. TERMIN : 06 - 07. 04. 2024 r.                                                               

Sobota : 9.00 - 17.45

Niedziela: 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

Ćwiczenia:

Organizacja pracy w szkole podstawowej

dr Jolanta Spychalska-Kamińska

Ćwiczenia:

Organizacja pracy w szkole podstawowej

dr Jolanta Spychalska-Kamińska

 11.45 - 14.15

Ćwiczenia:

Organizacja pracy w szkole podstawowej

dr Jolanta Spychalska-Kamińska

Ćwiczenia:

Edukacja przyrodnicza z metodyką

dr Alicja Komorowska -Zielony

14.30 - 17.00

Ćwiczenia:

Zajęcia plastyczne z metodyką

mgr Lucyna Hendrych

do godz. 17.45

Ćwiczenia:

Edukacja przyrodnicza z metodyką

dr Alicja Komorowska -Zielony

17.15 - 19.45

 

 

 

5. TERMIN : 13- 14. 04. 2024 r.        ONLINE                                       

Sobota : 11.45 - 17.00 ONLINE

Niedziela: 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

Wykład:

Pedagogika rodziny

dr Małgorzata Karwowska

 11.45 - 14.15

Wykład:

Pedagogika rodziny

dr Małgorzata Karwowska

14.30 - 17.00

17.15 - 19.45

 

 

 

6. TERMIN : 20 - 21. 04. 2024 r.                                                                

Sobota : 9.00 - 11.30 

Niedziela: 9.00 - 14.15

 9.00 - 11.30

Wykład:

Podstawy pedeutologii

dr Alicja Szulc-Boczek

Ćwiczenia:

Edukacja zdrowotna z metodyką

dr Ewelina Lulińska

 11.45 - 14.15

Ćwiczenia:

Edukacja zdrowotna z metodyką

dr Ewelina Lulińska

14.30 - 17.00

17.15 - 19.45

 

 

 

7. TERMIN : 11 - 12. 05. 2024 r.     

Sobota : 8.15 - 14.15

Niedziela: 9.00 - 14.15 

 9.00 - 11.30

Ćwiczenia:

Zajęcia plastyczne z metodyką

mgr Lucyna Hendrych

od godz. 8.15

 11.45 - 14.15

Ćwiczenia:

Zajęcia techniczne z metodyką

mgr Lucyna Hendrych

14.30 - 17.00

 

17.15 - 19.45

 

 

 

8. TERMIN : 01 - 02. 06. 2024 r.       

Sobota : 9.00 - 17.45

Niedziela: 11.45 - 17.45 

 9.00 - 11.30

Wykład:

Podstawy pedeutologii

dr Alicja Szulc-Boczek


 11.45 - 14.15

Wykład:

Podstawy pedeutologii

dr Alicja Szulc-Boczek

Ćwiczenia:

Organizacja pracy w szkole podstawowej

dr Jolanta Spychalska-Kamińska

14.30 - 17.00

Ćwiczenia:

Zajęcia plastyczne z metodyką

mgr Lucyna Hendrych

do godz. 17.45

Ćwiczenia:

Zajęcia techniczne z metodyką

mgr Lucyna Hendrych

do godz. 17.45

17.15 - 19.45

 

 

 

9. TERMIN : 15 - 16. 06. 2024 r.     

Sobota : 9.00 - 17.00 

Niedziela: 9.00 - 17.45

 9.00 - 11.30

Wykład:

Podstawy pedeutologii

dr Alicja Szulc-Boczek

Ćwiczenia:

Edukacja zdrowotna z metodyką

dr Ewelina Lulińska

 11.45 - 14.15

Ćwiczenia:

Edukacja przyrodnicza z metodyką

dr Alicja Komorowska -Zielony

Ćwiczenia:

Edukacja zdrowotna z metodyką

dr Ewelina Lulińska

14.30 - 17.00

Ćwiczenia:

Edukacja przyrodnicza z metodyką

dr Alicja Komorowska -Zielony

Ćwiczenia:

Zajęcia techniczne z metodyką

mgr Lucyna Hendrych

do godz. 17.45

17.15 - 19.45