Szukaj

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

mod_vvisit_counterDzisiaj598
mod_vvisit_counterWczoraj737
mod_vvisit_counterTen Tydzień7558
mod_vvisit_counterPoprzedni Tydzień11156
mod_vvisit_counterTen Miesiąc39126
mod_vvisit_counterPoprzedni Miesiąc47315
mod_vvisit_counterWszystkie Dni1927039
We have: 24 guests, 1 members, 1 bots online
Twoje IP: 3.237.37.4
Dziś jest: Sty 27, 2023
Visitor live tracking counter, stats and anti-spam
 

PLAN STUDIÓW PODYPLOMOWYCH – KIERUNEK : PEDAGOGIKA

Specjalność: EDUKACJA I REWALIDACJA OSÓB

NIEPEŁNOSPRAWNYCH INTELEKTUALNIE - OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

 

Studia jednolite : niestacjonarne                                                             Rok akademicki : 2022 - 2023

1. TERMIN : 08 - 09. 10. 2022 r.                                                                                  Semestr : zimowy (III)

Sobota : 9.00 - 11.30

Niedziela : 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

Wykład:

Dydaktyka specjalna

dr Marcin Welenc

Ćwiczenia:

Metody rewalidacji osób z niepełnosprawnością intelektualną

mgr Iwona Stolc

 11.45 - 14.15

 

Ćwiczenia:

Indywidualne Programy Edukacyjno-Terapeutyczne (IPET)

mgr Waldemar Wikarjusz

14.30 - 17.00

 

Ćwiczenia:

Metodyka kształcenia osób z głęboką
niepełnosprawnością intelektualną (OREW)

mgr Waldemar Wikarjusz

17.15 - 19.45

 

 

 

2. TERMIN : 15 - 16. 10. 2022 r.         ONLINE

 

Sobota : 11.45 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

 

 

 11.45 - 14.15

Wykład:

Indywidualne Programy Edukacyjno-Terapeutyczne (IPET)

dr Elena Karpuszenko

 

14.30 - 17.00

Wykład:

Indywidualne Programy Edukacyjno-Terapeutyczne (IPET)

dr Elena Karpuszenko

 

 17.15 - 19.45

 

 

 

3. TERMIN : 22 - 23. 10. 2022 r.                               

 

Sobota : 9.00 - 17.00 ONLINE

Niedziela : 8.15 - 17.00

 9.00 - 11.30

Ćwiczenia:

Wspieranie rozwoju uczniów z mózgowym
porażeniem dziecięcym

mgr Anna Wojciechowska

Wykład:

Prawne podstawy edukacji  i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną

dr Grażyna Durka 

 11.45 - 14.15

Ćwiczenia:

Wspieranie rozwoju uczniów z mózgowym
porażeniem dziecięcym

mgr Anna Wojciechowska

Ćwiczenia:

Metodyka kształcenia osób z głęboką
niepełnosprawnością intelektualną (OREW)

mgr Waldemar Wikarjusz

14.30 - 17.00

Ćwiczenia:

Warsztat pracy pedagoga specjalnego

mgr Anna Wojciechowska

Ćwiczenia:

Indywidualne Programy Edukacyjno-Terapeutyczne (IPET)

mgr Waldemar Wikarjusz

 17.15 - 19.45

 

 

 

4.TERMIN : 29 - 30. 11. 2022 r.           ONLINE                                    

 

Sobota : 9.00 - 17.45

Niedziela : 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

 

Wykład:

Diagnostyka w pedagogice specjalnej

dr Małgorzata Karwowska

 11.45 - 14.15

 

Wykład:

Diagnostyka w pedagogice specjalnej

dr Małgorzata Karwowska

14.30 - 17.00

 

Ćwiczenia:

Prawne podstawy edukacji i rehabilitacji osób
z niepełnosprawnością intelektualną

dr Monika Czerw

 17.15 - 19.45

 

 

 

5. TERMIN : 05 - 06. 11. 2022 r.                                                                              

 

Sobota : 9.00 - 14.15

Niedziela : 9.00 - 17.45

 9.00 - 11.30

Ćwiczenia:

Metody rewalidacji osób z niepełnosprawnością intelektualną

mgr Iwona Stolc

Ćwiczenia:

Metodyka kształcenia osób z głęboką
niepełnosprawnością intelektualną (OREW)

mgr Waldemar Wikarjusz

 11.45 - 14.15

Ćwiczenia:

Metody rewalidacji osób z niepełnosprawnością intelektualną

mgr Iwona Stolc

Ćwiczenia:

Indywidualne Programy Edukacyjno-Terapeutyczne (IPET)

mgr Waldemar Wikarjusz

14.30 - 17.00

 

Wykład:

Prawne podstawy edukacji  i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną

dr Grażyna Durka

 17.15 - 19.45

 

 

 

6. TERMIN : 19 - 20. 11. 2022 r.        ONLINE                          

 

Sobota : 9.00 - 17.45

Niedziela : 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

 

Ćwiczenia:

Warsztat pracy pedagoga specjalnego

mgr Anna Wojciechowska

 11.45 - 14.15

 

Ćwiczenia:

Warsztat pracy pedagoga specjalnego

mgr Anna Wojciechowska

14.30 - 17.00

 

Ćwiczenia:

Wspieranie rozwoju uczniów z mózgowym
porażeniem dziecięcym

mgr Anna Wojciechowska

17.15 - 19.45

 

 

 

7. TERMIN : 03 - 04. 15. 2022 r.                   

 

Sobota : 9.00 - 14.15

Niedziela : 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

 

Ćwiczenia:

Metodyka kształcenia osób z głęboką
niepełnosprawnością intelektualną (OREW)

mgr Waldemar Wikarjusz

 11.45 - 14.15

 

Ćwiczenia:

Indywidualne Programy Edukacyjno-Terapeutyczne (IPET)

mgr Waldemar Wikarjusz

14.30 - 17.00

 

Wykład:

Prawne podstawy edukacji  i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną

dr Grażyna Durka

17.15 - 19.45

 

 

 

8. TERMIN : 17 - 18. 12. 2022 r.                          

 

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 19.45 ONLINE 

 9.00 - 11.30

Wykład:

Dydaktyka specjalna

dr Marcin Welenc

Wykład:

Diagnostyka w pedagogice specjalnej

dr Małgorzata Karwowska

 11.45 - 14.15

Wykład:

Dydaktyka specjalna

dr Marcin Welenc

Wykład:

Diagnostyka w pedagogice specjalnej

dr Małgorzata Karwowska

14.30 - 17.00

Ćwiczenia:

Metody rewalidacji osób z niepełnosprawnością intelektualną

mgr Iwona Stolc

Ćwiczenia:

Warsztat pracy pedagoga specjalnego

mgr Anna Wojciechowska

17.15 - 19.45

 

Ćwiczenia:

Wspieranie rozwoju uczniów z mózgowym
porażeniem dziecięcym

mgr Anna Wojciechowska

 

9. TERMIN : 14 - 15. 01. 2023 r.                          

 

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

 

 

 11.45 - 14.15

 

 

14.30 - 17.00

 

 

17.15 - 19.45

 

 

 

10. TERMIN : 28 - 29. 01. 2023 r.           ONLINE

 

Sobota : 14.30 - 19.45

Niedziela : 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

 

Ćwiczenia:

Prawne podstawy edukacji i rehabilitacji osób
z niepełnosprawnością intelektualną

dr Monika Czerw

 11.45 - 14.15

 

Ćwiczenia:

Prawne podstawy edukacji i rehabilitacji osób
z niepełnosprawnością intelektualną

dr Monika Czerw

14.30 - 17.00

Wykład:

Indywidualne Programy Edukacyjno-Terapeutyczne (IPET)

dr Elena Karpuszenko

Ćwiczenia:

Prawne podstawy edukacji i rehabilitacji osób
z niepełnosprawnością intelektualną

dr Monika Czerw

17.15 - 19.45

Wykład:

Indywidualne Programy Edukacyjno-Terapeutyczne (IPET)

dr Elena Karpuszenko