Szukaj

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

mod_vvisit_counterDzisiaj90
mod_vvisit_counterWczoraj621
mod_vvisit_counterTen Tydzień711
mod_vvisit_counterPoprzedni Tydzień4845
mod_vvisit_counterTen Miesiąc1476
mod_vvisit_counterPoprzedni Miesiąc38460
mod_vvisit_counterWszystkie Dni1766494
We have: 17 guests, 1 bots online
Twoje IP: 18.208.132.74
Dziś jest: Paź 04, 2022
Visitor live tracking counter, stats and anti-spam
 

 

PLAN STUDIÓW PODYPLOMOWYCH – KIERUNEK : PEDAGOGIKA

Specjalność: EDUKACJA I REWALIDACJA OSÓB

NIEPEŁNOSPRAWNYCH INTELEKTUALNIE - OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

 

Studia podyplomowe : niestacjonarne                                                               Rok akademicki : 2021 - 2022

1. TERMIN : 26 - 27. 02. 2022 r.     CAŁY ZJAZD ONLINE                                Semestr : letni (III)

Sobota : 11.45 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

 

Ćwiczenia:

 Indywidualne Programy  Edukacyjno-Terapeutyczne ( IPET)

mgr Waldemar Wikarjusz

 11.45 - 14.15

Ćwiczenia :

Metodyka  kształcenia  osób  z głęboką niepełnosprawnością intelektualną ( OREW)

mgr Waldemar Wikarjusz  

Ćwiczenia:

 Indywidualne Programy  Edukacyjno-Terapeutyczne ( IPET)

mgr Waldemar Wikarjusz

14.30 - 17.00

Ćwiczenia:

Metody rewalidacji osób z niepełnosprawnością intelektualną

mgr  Iwona Stolc

Ćwiczenia:

Metody rewalidacji osób z niepełnosprawnością intelektualną

mgr  Iwona Stolc

17.15 - 19.45

 

 

 

2. TERMIN : 12 - 13. 03. 2022 r.     CAŁY ZJAZD ONLINE                             

 

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

Wykład:

Indywidualne Programy Edukacyjno-Terapeutyczne

dr Elena Karpuszenko

Wykład:

Diagnostyka w pedagogice specjalnej

prof. Barbara Skałbania

 11.45 - 14.15

Wykład:

Indywidualne Programy Edukacyjno-Terapeutyczne

dr Elena Karpuszenko

Wykład:

Diagnostyka w pedagogice specjalnej

prof. Barbara Skałbania

14.30 - 17.00

Ćwiczenia :

Metodyka  kształcenia  osób  z głęboką niepełnosprawnością intelektualną ( OREW)

mgr Waldemar Wikarjusz  

Ćwiczenia :

Metodyka  kształcenia  osób  z głęboką niepełnosprawnością intelektualną ( OREW)

mgr Waldemar Wikarjusz  

 17.15 - 19.45

 

 

 

3. TERMIN : 26 - 27. 03. 2022 r.     CAŁY ZJAZD ONLINE                            

 

Sobota : 9.00 - 14.15

Niedziela : 9.00 - 14.15

 9.00 - 11.30

Wykład:

Diagnostyka w pedagogice specjalnej

prof. Barbara Skałbania

Wykład:

Indywidualne Programy Edukacyjno-Terapeutyczne

dr Elena Karpuszenko

 11.45 - 14.15

Wykład:

Diagnostyka w pedagogice specjalnej

prof. Barbara Skałbania

Wykład:

Indywidualne Programy Edukacyjno-Terapeutyczne

dr Elena Karpuszenko

14.30 - 17.00

 

 17.15 - 19.45

 

 

 

4.TERMIN : 09 - 10. 04. 2022 r.                                                                        

 

Sobota : 9.00 - 11.30

Niedziela : 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

Ćwiczenia:

Metody rewalidacji osób z niepełnosprawnością intelektualną

mgr  Iwona Stolc

 

 11.45 - 14.15

 

 

14.30 - 17.00

 

 

 17.15 - 19.45

 

 

 

5. TERMIN : 23 - 24. 04. 2022 r.     CAŁY ZJAZD ONLINE

 

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

Wykład i ćwiczenia:

Prawne podstawy edukacji i rehabilitacji osób
z niepełnosprawnością intelektualną

dr Elena Karpuszenko

Wykład:

Dydaktyka specjalna

dr Alicja Szulc-Boczek

 11.45 - 14.15

Wykład i ćwiczenia:

Prawne podstawy edukacji i rehabilitacji osób
z niepełnosprawnością intelektualną

dr Elena Karpuszenko

Wykład:

Dydaktyka specjalna

dr Alicja Szulc-Boczek

14.30 - 17.00

Wykład i ćwiczenia:

Prawne podstawy edukacji i rehabilitacji osób
z niepełnosprawnością intelektualną

dr Elena Karpuszenko

Wykład:

Dydaktyka specjalna

dr Alicja Szulc-Boczek

 17.15 - 19.45

 

 

 

6. TERMIN : 07 - 08. 05. 2022 r.                                                                       

 

Sobota : 14.30 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

 

Ćwiczenia:

Warsztat pracy pedagoga specjalnego

mgr Anna Wojciechowska 

 11.45 - 14.15

 

Ćwiczenia:

Warsztat pracy pedagoga specjalnego

mgr Anna Wojciechowska 

14.30 - 17.00

Ćwiczenia:

Wspieranie rozwoju uczniów

z mózgowym porażeniem dziecięcym

mgr Anna Wojciechowska

Ćwiczenia:

Wspieranie rozwoju uczniów

z mózgowym porażeniem dziecięcym

mgr Anna Wojciechowska

17.15 - 19.45

 

 

 

7. TERMIN : 21 - 22. 05. 2022 r.                   

 

Sobota : 11.45 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

 

Ćwiczenia:

Wspieranie rozwoju uczniów

z mózgowym porażeniem dziecięcym

mgr Anna Wojciechowska

 11.45 - 14.15

Ćwiczenia:

Wspieranie rozwoju uczniów

z mózgowym porażeniem dziecięcym

mgr Anna Wojciechowska

Ćwiczenia:

Warsztat pracy pedagoga specjalnego

mgr Anna Wojciechowska

14.30 - 17.00

Ćwiczenia:

Warsztat pracy pedagoga specjalnego

mgr Anna Wojciechowska

Ćwiczenia :

Metodyka  kształcenia  osób  z głęboką niepełnosprawnością intelektualną ( OREW)

mgr Waldemar Wikarjusz  

17.15 - 19.45

 

 

 

8. TERMIN : 04 - 05. 06. 2022 r.                          

 

Sobota : 9.00 - 14.15

Niedziela : 11.45 - 14.15

 9.00 - 11.30

Ćwiczenia:

 Indywidualne Programy  Edukacyjno-Terapeutyczne ( IPET)

mgr Waldemar Wikarjusz

 

 11.45 - 14.15

Ćwiczenia:

 Indywidualne Programy  Edukacyjno-Terapeutyczne ( IPET)

mgr Waldemar Wikarjusz

Ćwiczenia:

Metody rewalidacji osób z niepełnosprawnością intelektualną

mgr  Iwona Stolc

14.30 - 17.00

 

 

17.15 - 19.45