Szukaj

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

mod_vvisit_counterDzisiaj677
mod_vvisit_counterWczoraj737
mod_vvisit_counterTen Tydzień7637
mod_vvisit_counterPoprzedni Tydzień11156
mod_vvisit_counterTen Miesiąc39205
mod_vvisit_counterPoprzedni Miesiąc47315
mod_vvisit_counterWszystkie Dni1927118
We have: 18 guests, 2 bots online
Twoje IP: 3.237.37.4
Dziś jest: Sty 27, 2023
Visitor live tracking counter, stats and anti-spam
 

 PLAN STUDIÓW PODYPLOMOWYCH – KIERUNEK : PEDAGOGIKA

Specjalność: Pedagogika specjalna

 

 

Studia jednolite : niestacjonarne                                                             Rok akademicki : 2022 - 2023

1. TERMIN : 08 - 09. 10. 2022 r.                                                                                  Semestr : zimowy (I)

Sobota : 9.00 - 11.30

Niedziela : 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

Wykład:

Dydaktyka specjalna

dr Marcin Welenc 

 

Wykład:

Metodyka wczesnego wspomagania rozwoju dzieci
 niepełnosprawnych

mgr Jolanta Garbaczewska

 11.45 - 14.15

 

 

 

Wykład:

Metodyka wczesnego wspomagania rozwoju dzieci
 niepełnosprawnych

mgr Jolanta Garbaczewska

14.30 - 17.00

 

 

Ćwiczenia:

Metodyka edukacji i rehabilitacji osób
z niepełnosprawnością słuchową

mgr Jolanta Garbaczewska

17.15 - 19.45

 

 

 

2. TERMIN : 15 - 16. 10. 2022 r.         ONLINE

 

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 14.15

 9.00 - 11.30

Ćwiczenia:

Pedagogika specjalna

mgr Jolanta Garbaczewska

Wykład:

Metodyka wczesnego wspomagania rozwoju dzieci
 niepełnosprawnych

dr Małgorzata Karwowska

 11.45 - 14.15

Wykład

Prawo oświatowe a niepełnosprawność dzieci i młodzieży

mgr Adam Perzyński

Wykład:

Metodyka wczesnego wspomagania rozwoju dzieci
 niepełnosprawnych

dr Małgorzata Karwowska

14.30 - 17.00

Wykład

Prawo oświatowe a niepełnosprawność dzieci i młodzieży

mgr Adam Perzyński

 

 

 17.15 - 19.45

 

 

 

3. TERMIN : 22 - 23. 10. 2022 r.                               

 

Sobota : 9.00 - 14.15

Niedziela : 9.00 - 11.30

 9.00 - 11.30

Ćwiczenia:

Metodyka wczesnego wspomagania rozwoju dzieci
 niepełnosprawnych

mgr Jolanta Garbaczewska

Ćwiczenia:

Prawo oświatowe a niepełnosprawność dzieci i młodzieży

mgr Krzysztof Sowa 

 11.45 - 14.15

Ćwiczenia:

Metodyka edukacji i rehabilitacji osób
z niepełnosprawnością słuchową

mgr Jolanta Garbaczewska

 

14.30 - 17.00

 

 

 17.15 - 19.45

 

 

 

4.TERMIN : 29 - 30. 10. 2022 r.           ONLINE                           

 

Sobota : 9.00 - 17.45

Niedziela : 9.00 - 14.15

 9.00 - 11.30

 

Ćwiczenia:

Pedagogika specjalna

mgr Jolanta Garbaczewska

 11.45 - 14.15

 

 

Ćwiczenia:

Pedagogika specjalna

mgr Jolanta Garbaczewska

14.30 - 17.00

 

 

 17.15 - 19.45

 

 

 

5. TERMIN : 05 - 06. 11. 2022 r.                                                                              

 

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

Ćwiczenia:

Metodyka edukacji i rehabilitacji osób
z niepełnosprawnością słuchową

mgr Jolanta Garbaczewska

Ćwiczenia :

Metodyka wczesnego wspomagania rozwoju dzieci
 niepełnosprawnych

mgr Jolanta Garbaczewska

 11.45 - 14.15

Wykład :

Pedagogika specjalna

mgr Jolanta Garbaczewska

Ćwiczenia :

Dydaktyka specjalna

mgr Iwona Stolc 

14.30 - 17.00

Wykład :

Pedagogika specjalna

mgr Jolanta Garbaczewska

Ćwiczenia :

Dydaktyka specjalna

mgr Iwona Stolc 

 17.15 - 19.45

 

 

 

6. TERMIN : 19 - 20. 11. 2022 r.                                                                       

 

Sobota : 9.00 - 14.15

Niedziela : 9.00 - 14.15

 9.00 - 11.30

Ćwiczenia:

Prawo oświatowe a niepełnosprawność dzieci i młodzieży

mgr Krzysztof Sowa

 

 11.45 - 14.15

Ćwiczenia:

Prawo oświatowe a niepełnosprawność dzieci i młodzieży

mgr Krzysztof Sowa

 

14.30 - 17.00

 

 

17.15 - 19.45

 

 

 

7. TERMIN : 03 - 04. 12. 2022 r.                   

 

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

 

 

 11.45 - 14.15

 

 

14.30 - 17.00

 

 

17.15 - 19.45

 

 

 

8. TERMIN : 17 - 18. 12. 2022 r.                          

 

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

Wykład:

Dydaktyka specjalna

dr Marcin Welenc

Wykład :

Pedagogika specjalna

mgr Jolanta Garbaczewska

 11.45 - 14.15

Wykład:

Dydaktyka specjalna

dr Marcin Welenc

Wykład :

Pedagogika specjalna

mgr Jolanta Garbaczewska

14.30 - 17.00

Ćwiczenia:

Prawo oświatowe a niepełnosprawność dzieci i młodzieży

mgr Krzysztof Sowa

Ćwiczenia:

Metodyka edukacji i rehabilitacji osób
z niepełnosprawnością słuchową

mgr Jolanta Garbaczewska

17.15 - 19.45

 

 

 

9. TERMIN : 14 - 15. 01. 2023 r.          ONLINE

 

Sobota : 9.00 - 14.15

Niedziela : 9.00 - 17.00

 9.00 - 11.30

Wykład:

Metodyka wczesnego wspomagania rozwoju dzieci
 niepełnosprawnych

dr Małgorzata Karwowska

Wykład

Prawo oświatowe a niepełnosprawność dzieci i młodzieży

mgr Adam Perzyński

 11.45 - 14.15

Wykład:

Metodyka wczesnego wspomagania rozwoju dzieci
 niepełnosprawnych

dr Małgorzata Karwowska

Wykład

Prawo oświatowe a niepełnosprawność dzieci i młodzieży

mgr Adam Perzyński

14.30 - 17.00

 

Ćwiczenia:

Pedagogika specjalna

mgr Jolanta Garbaczewska

17.15 - 19.45

 

 

 

10. TERMIN : 28 - 29. 01. 2023 r.                          

 

Sobota : 9.00 - 17.00

Niedziela : 9.00 - 14.15

 9.00 - 11.30

Wykład :

Pedagogika specjalna

mgr Jolanta Garbaczewska

zajęcia z 18.12.2022

Ćwiczenia :

Dydaktyka specjalna

mgr Iwona Stolc

 11.45 - 14.15

Wykład :

Pedagogika specjalna

mgr Jolanta Garbaczewska

zajęcia z 18.12.2022

Ćwiczenia :

Dydaktyka specjalna

mgr Iwona Stolc

14.30 - 17.00

Ćwiczenia:

Metodyka edukacji i rehabilitacji osób
z niepełnosprawnością słuchową

mgr Jolanta Garbaczewska

zajęcia z 18.12.2022

 

17.15 - 19.45